Összes
Versenyeredmények 2022/2023 II. félév:
FEBRUÁR
Szépolvasó városi verseny – Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Tardi Bíborka 4.a |
Czifráné Tóth Zsuzsanna |
2. hely |
Király Zsombor 3.b |
Vargáné Hagymási Anita |
3. hely |
Téglási Borka 2.b |
Nyitrainé Gellén Gabriella |
3. hely |
Gáll Anna Vera 3.c |
Pócsi Mariann |
Angol városi szépkiejtési verseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
4. hely |
Szabó Attila 6.a |
Csatári Andrea |
„Ahány nyelv, annyi ember” – városi idegen nyelvi versenyen
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Bárdos Péter 7.a |
Szatmári Éva |
3. hely |
Henczel Donát 8.a |
Bíró Erika |
Kalandozások a német, osztrák és svájci termékek világában – kétfordulós megyei verseny - Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum, 2023. február 10.
- évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
4. hely |
Hadházi Zsombor 7.a Kiss Zoltán 7.a Nagy Zalán Andor 7.a |
Pinténé Tóth Anikó |
- évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
6. hely |
Győri László 8.b Pongor Mihály 8.a Tardi Koppány 8.b |
Süvöltős Marianna |
MÁRCIUS
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei fordulója
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
5. hely |
Gáll Anna Vera 3.c |
Balogh Renáta |
14. hely |
Sánta Simon 4.b |
Vargáné Fejes Anikó |
ÁPRILIS
„Bujdosik az árva madár” városi népdaléneklési verseny – Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, 2023. április 05.
Énekegyüttes kategóriában:
3-4. évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
ezüst minősítés |
Erdei Vivien, Kalmár Hanna, Kiss Csillag Virág, Kiss Panni, Kiss Zsófia, Marjai-Tóth Eliza, Mirkó Zsolt, Tulipán Dóra Hajnalka 3.a |
Varga Judit |
5-6. évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
bronz minősítés |
Baja Anna Virág, Baja Réka Dóra, Balogh Sára Zsófia 5.b |
Orbán Istvánné
|
Szóló kategóriában:
5-6. évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
bronz minősítés |
Balogh Sára Zsófia 5.b |
Orbán Istvánné
|
„Múzsám a természet" – rajzverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Sándor Boglárka 4.a |
Vargáné Fejes Anikó |
3. hely |
Oláh Anna 4.b |
- Országos Komplex Természettudományi Verseny – Nyírbátor, 2023. április 25.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Balogh Zsóka, Kiss Karmen, Szegedi-Bíró Boglárka és Szabó Attila 6.a |
Ábrahámné Rákos Viktória Nagyné Mező Eszter |
8. hely |
Csukás Eszter, Kecskés Rebeka, Szabó Boglárka,Wágner Lili 6.a |
51.Országos Elsősegélynyújtó Verseny területi forduló – Hajdúböszörmény, 2023. április 25.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Czifra Zsuzsanna; Kiss Adrienn, Kádár Enikő, Renge Regina Klára, Vass Maja 7.a |
Ábrahámné Rákos Viktória
|
3. hely |
Győrfi Györgyi, Sípos Nóra, Szabó Réka, Takács Barbara,Tóth Nikolett 6.b |
|
5. hely |
Balogh Máté, Bodai Antal, Béres Lőrinc Antal, Maszlag Sándor Ferenc, Monori Imre 6.b |
„Értsd jól!” városi idegen nyelvi, páros szövegértési verseny – Hajdúböszörmény, 2023. április 25.
(versenyen kívül indulók)
- évfolyam - angol
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Szabó Attila 6.a Szerdahelyi Szabolcs 6.a |
Csatári Andrea |
- évfolyam – angol
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Bárdos Péter 7.a Nagy Ervin 7.a |
Szatmári Éva |
- évfolyam – német
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Kulcsár Gréta Lilla 7.a Varga Barbara 7.a |
Pinténé Tóth Anikó |
Focus on Britain - városi angol nyelvi országismereti versenyen – Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 2023. április 27.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Renge Regina Klára 7.a Szabó Zoé 7.a Kádár Enikő 7.a |
Szatmári Éva |
Református Nyelvelők regionális verseny – Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Tiszaújváros
Hangos olvasás 3. és 4. évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Tardi Bíborka 4.a |
Czifráné Tóth Zsuzsánna |
2. hely |
Gáll Anna Vera 3.c |
Pócsi Mariann |
3. hely |
Király Zsombor 3.b |
Vargáné Hagymási Anita |
Anyanyelv 3. és 4. évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Tóth Lukács 3.c |
Pócsi Mariann |
1. hely |
Tóth Iringó 4.a |
Czifráné Tóth Zsuzsánna |
2. hely |
Zeke Norbert 3.a |
Eszenyiné Galló Orsolya |
Versmondás 3. évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Persely Regina 3.c |
Pócsi Mariann |
Feladatmegoldó Verseny 2. osztályos tanulók számára – Középkerti Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, 2023. április 28.
Matematika
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Téglási Borka 2. b |
Győri Imréné |
Magyar nyelv és irodalom
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
4. hely |
Rab Lora 2.a |
Oláhné Molnár Hajnalka |
4. hely |
Árvai Luca 2.b |
Nyitrainé Gellén Gabriella |
XXI. Országos Bibliai Történetmondó Verseny – Gyula, 2023. április 28.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
4. hely |
Nagy Zalán Andor 7. a |
Dr. Magyar Balázs Dávid |
Hajdúvidéki Református Egyházmegye Helyesírási Versenye – Hajdúszoboszló, 2023.
- évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Petrus Izabella 4. a |
Czifráné Tóth Zsuzsanna |
- évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
4. hely |
Árvai Luca 2.b |
Nyitrainé Gellén Gabriella |
5. hely |
Rab Lora 2.a |
Oláhné Molnár Hajnalka |
- évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
6. hely |
Zeke Norbert 3.a |
Eszenyiné Galló Orsolya |
7. hely |
Gáll Anna Vera 3.c |
Pócsi Mariann |
Városi Könyvhasználati Verseny – Hajdúböszörmény, Középkerti Magyar- Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, 2023. május 09.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Véber Levente 4.b |
Preku Erzsébet |
4. hely |
Joó Emma 4.a |
MÁJUS
Országos "Környezetismeret-Környezetvédelem" Csapatverseny – Szirmai Református Általános Iskola, Miskolc, 2023. május 12.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Mászlé Gergely 2.a Szepesi Zoltán 2.a Sóvágó Csenge 2.b |
Győriné Percze Julianna Győri Imréné |
Észbontogató 1. osztályosok matematikaversenye – Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, 2023. május 19.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
5. hely |
Jónizs Dávid 1.b Uzonyi Barnabás 1.b |
Debreczeniné Szolnoki Szilvia |
- évfolyamosok komplex tanulmányi versenye – Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, 2023. május 22.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Orbán Szilárd 4.a Petrus Izabella 4.a Tóth Iringó 4.a |
Balláné Bodai Judit Czifráné Tóth Zsuzsanna Kissné Rácz Ildikó |
3. hely |
Sántha Simon 4.b Tóth Mirtill 4.b Véber Levente 4.b |
Kathiné Molnár Marianna Vargáné Fejes Anikó |
„Szentlélek végy körül bennünket..." országos hittan verseny – Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
4. hely |
Petrus Izabella 4.a Tóth Iringó 4.a |
Szabó Judit |
SPORTEREDMÉNYEK
Megyei Kézilabda Diákolimpia – Hajdúnánás, 2023. február 15.
- korcsoport/ fiú:
- hely
Csapattagok: Takács Ádám 8.a, Trippó Dominik 8.a, Bereczki Máté 8.b, Bereczki Levente 8.b,
Győri László 8.b, Jánosi Milán 8.b, Tardi Koppány 8.b, Varga Bence 8.b
Megyei Sakk Csapat Diákolimpia – Hajdúböszörmény, március 25.
Alsós lányok:
- hely
Csapattagok: Sóvágó Csenge 2.b, Gáll Anna Vera 3.c, Zámbó Réka 3.c
Alsós fiúk:
- hely
Csapattagok: Kovács Ákos 2.a, Kondor Gábor 3.a, Zeke Norbert 3.a, Tóth Lukács 3.c
- hely
Csapattagok: Nyíri Norisz 1.a, Szabados Nándor 1.a, Szabó Marcell 1.a, Uzonyi Barnabás 1.b
Felsős lányok:
- hely
csapattagok: Balogh Zsóka 6.a, Kiss Kármen 6.a, Czifra Zsuzsanna 7.a
Felsős fiúk:
- hely
Csapattagok: Czeglédi Mátyás 8.a, Henczel Donát 8.a, Sípos Károly 8.a, Szanics Zente 8.a
XVIII. IPPON SHOBU KARATE DIÁKOLIMPIA - Jászberény 2023.04.29.
Renge Lajos (3.b) 1 arany, 1 bronz
Renge Anna (2.a) 1 arany
Renge Klára (7.a) 1 ezüst
Nagy Zsombor (4.b) 1 ezüst
Molnár Barbara (2.a) 2 arany
Kiss Kármen 4. hely
Felkészítők: az EastFighters Sportegyesület edzői
Országos Sakk Csapat Diákolimpia, Szombathely, 2023. május 12 -14.
fiúk:
- és 7. hely: Kovács Ákos 2.a, Kondor Gábor 3.a, Tóth Lukács 3.c, Zeke Norbert 3.a
- Baranyai Szabolcs Emlékverseny – Hajdúszoboszló
2014-ben született fiúk:
- hely: Répánszki András
2013-ban született fiúk:
- hely: Kondor Gábor
2011-2012-ben született fiúk:
1.hely: Tóth Lukács 3.c
Versenyeredmények 2022/2023 I. félév:
SZEPTEMBER
HEBE Kft. által meghirdetett Liz Truss országos angol nyelvi verseny – nyári projectverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely (A2 szinten) |
Renge Regina Klára 7.a Szabó Zoé 7.a |
Szatmári Éva |
10. hely (A1 szinten) |
Kristóf Ruben 6.a Monori Imre 6.b |
Csatári Andrea |
Népmese Napja 2022. Országos Csapatverseny - Erőss Lajos Református Általános Iskola és Óvoda, Püspökladány, 2022. 09. 22.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Czifra László 4.b Dobi Bettina 4.b Sántha Simon 4.b Tóth Mirtill 4.b |
Kathiné Molnár Marianna |
rajz kategóriában
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
ezüst minősítés |
Tóth Noel Tamás 4.b |
Vargáné Fejes Anikó |
bronz minősítés |
Mezei Jázmin 4.b |
OKTÓBER
„Betűfaló vakáció” nyári olvasópályázat - Kertész László Városi Könyvtár
1-2. osztályos kategória
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Kovács Dénes 2.a |
A szülők segítették a gyerekek munkáját a nyári szünetben. |
2. hely |
Bácsi Bianka 3.b |
|
3. hely |
Kiss Levente 3.b Munkácsy Liana 2.b Zolnai-Madar Zalán 2.a |
3-4. osztályos kategória
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Gajdán Antal 3.b |
A szülők segítették a gyerekek munkáját a nyári szünetben. |
2. hely |
Gombos-Orosz Zsombor 3.b |
|
3. hely |
Czifra László 4.b Véber Levente 4.b |
XXIV. Református Iskolák Országos Tanulmányi Versenye - Debrecen, 2022. 10. 28.
egyéni matematikaverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Czeglédi Mátyás János 8.a |
Nagyné Mező Eszter |
anyanyelvi csapatverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
6. hely |
Gáll Anna Vera 3.c Petrus Izabella 4.a Tóth Iringó 4.a |
Pócsi Mariann Czifráné Tóth Zsuzsanna |
rajzverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
4. hely |
Oláh Anna Kata 5.a |
Molnár Irén |
4. hely |
Zolnai Viktória 8.b |
NOVEMBER
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, megyei forduló – 2022. 11. 11.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
5. hely |
Petrus Izabella 4.a Szabó Izabella 4.a Tardi Bíborka Emma 4.a Tóth Iringó 4.a |
Czifráné Tóth Zsuzsanna |
8. hely |
Hekman Dorka 3.c Gáll Anna Vera 3.c Persely Regina 3.c Tóth Lukács 3.c |
Pócsi Mariann |
Városi rajzverseny - Bethlen Gábor Általános Iskola
- évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Kovács Dorina 1.a |
Bodnár Éva |
2. hely |
Török Amira 1.a |
- évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Hadházi Enikő 2.a |
Oláhné Molnár Hajnalka |
Megyei Matematikaverseny - Hajdúböszörményi Bocskai István, 2022. 11. 17.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Sánta Szabolcs 8.b |
Fehérvári Erika |
2. hely |
Czeglédi Mátyás János 8.a |
Nagyné Mező Eszter |
Lilla Téri Általános Iskola komplex tanulmányi versenye – Debrecen, 2022. 11. 18.
egyéni matematikaverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Czeglédi Mátyás János 8.a |
Nagyné Mező Eszter |
3. hely |
Szabó Attila 6.a |
Baloghné Pénzes Anikó |
Megyei angol és német nyelvi verseny - Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola, 2022. 11. 28.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely (német) |
Wágner Lili 6.a |
Kissné Czeglédi Erika |
3. hely (angol) |
Szedahelyi Szabolcs 6.a |
Csatári Andrea |
3. hely (német) |
Pongor Mihály 8.a |
Süvöltős Marianna |
Kis Tudósok – területi komplex természettudományi verseny, Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, 2022. 11. 30.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
10. hely |
Kiss Adrienn 7.a Kulcsár Gréta 7.a Varga Lili 7.a |
Ábrahámné Rákos Viktória Nagyné Mező Eszter |
DECEMBER
Városi illusztrációs pályázat az iskolai könyvtárak nemzetközi hónapja alkalmából
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Bíró Júlia 3.c |
Pócsi Mariann |
A Lilla Téri Általános Iskola által hirdetett "Fűben-fában orvosság" című képzőművészeti rajzpályázat -Debrecen
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Maszlag Zoé 8.a |
Molnár Irén |
különdíj |
Dobi Bettina 4.b |
Vargáné Fejes Anikó |
Sporteredmények
SZEPTEMBER
WKF Vidékbajnokság Tiszaújváros - 2022.09.10.
Renge Anna 2.a: 1 arany, 1 bronz
Renge Lajos 3.b: 1 arany, 1 ezüst
Kiss Kármen 6.a: 1 bronz
Renge Regina Klára 7.a: 2 ezüst
Kádár Enikő 7.a: 1 ezüst
Szabó Attila 6.a: 1 arany, 1 ezüst
Edző: Pápista István
- Rapid Kupa, Regionális Sakkverseny – Nyírbogdány, 2022. 09. 11.
U8:
fiúk:
- hely: Tóth Lukács 3.c
lányok:
- hely: Nyakó Nóra 2.a
U10:
- hely: Zeke Norbert 3.a
- hely: Kondor Gábor 3.a
„Szeresd a várost!” utcai futóverseny, Hajdúböszörmény, 2022. 09. 12.
Lányok:
2015-ben születettek:
- hely: Balogh Zsófia 1.a
- hely: Szabó Hanna 2.a
2014-ben születettek:
- hely: Téglási Borka 2.b – II. Honvéd Duatlon Versenyen, Szolnokon a korosztályában 4. helyen végzett.
- hely: Gajdán Hanna 1.b
- hely: Farkas Flóra 2.a
2013-ben születettek:
- hely: Kiss Zsófia 3.a
- hely: Persely Regina 3.c
- hely: Kiss Panna 3.a
- hely: Tulipán Dóra Hajnalka 3.a
2012-ben születettek:
- hely: Kóródi Berta Kata 4.a
2011-ben születettek:
- hely: Sípos Nóra 6.b
- hely: Balogh Vivien 5.a
- hely: Nagy Anna 6.b
2009-ben születettek:
- hely: Varga Lili 7.a
- hely: Renge Regina Klára 7.a
Fiúk:
2014-ben születettek:
- hely: Király Zsombor 3.b
- hely: Kiss Levente 3.b
2013-ben születettek:
- hely: Szűcs Benedek 4.a
- hely: Kocsis Arnold 3.a
- hely: Molnár Bence 3.a
2012-ben születettek:
- hely: Abuczki Péter 5.a
- hely: Czifra László 4.b
2011-ben születettek:
- hely: Császi Nándor 5.a
2010-ben születettek:
- hely: Cseresznyés Ronald 6.a
- hely: Bodai Antal 6.b
2009-ben születettek:
- hely: Szűcs Gergely 8.a
- Sakk-Matek Verseny – Debrecen, 2022. 09. 17. (Nyílt országos)
7-8. évfolyam:
- - 4. hely: Henczel Donát 8.a
Megyei Diákolimpia, Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság - Debrecen, 2022. 09. 22.
- korcsoport, fiú kislabdahajítás:
- hely: Csapattagok: Téglási Zsolt 7.a, Monori Gergő 8.a, Bereczki Levente 8.b, Jánosi Milán 8.b
Atlétika Mezei futó Megyei Diákolimpia – Debrecen, 2022. 09. 28.
- korcsoport fiú kategória:
- hely: Szűcs Benedek 4.a
edzői: Szőllősi Gizella, Molnár Róbert
- hely: Abuczki Péter 5.a
- korcsoportos fiú csapatverseny:
- helyezés: Csapattagok: Szűcs Benedek 4.a, Abuczki Péter 5.a, Kocsis Arnold 3.a, Zeke Norbert 3.a, Molnár Bence 3.a – országos döntőbe jutottak
- korcsoport lány kategória:
- hely: Varga Lili 7.a
edzői: Szőllősi Gizella, Molnár Róbert
- korcsoport küzdelmei Megyei Diákversenyként kerültek megrendezésre.
- korcsoport fiú kategória:
- hely: Király Zsombor 3.b
- korcsoport lány kategória:
- hely: Téglási Borka 2.b
Utóbbi két tanuló edzői: Szőllősi Gizella, Molnár Róbert
OKTÓBER
Városi Futsal Diákolimpia – Hajdúböszörmény, 2022. 10. 12.
- korcsoportos fiúk:
- helyezés – csapattagok: Cseresznyés Ronald 6.a, Csorba Andor 7.a, Hadházi Zsombor 7.a,
Pongor Mihály 8.a, Takács Ádám 8.a, Vida Roland 8.a, Bereczki Levente 8.b
- Baptista Sakk Kupa Országos Sakkverseny – Nagyhalász, 2022. 10. 28.
U8 fiú:
- hely: Tóth Lukács 3.c
- hely: Szepesi Zoltán 2.a
- hely: Kovács Ákos 2.a
U10 fiúk:
- hely: Kondor Gábor 3.a
- hely: Zeke Norbert 3.a
U16 fiúk:
- hely: Henczel Donát 8.a
NOVEMBER
- Játssz Ma! Kupa Regionális Sakkverseny – Hajdúböszörmény, Baltazár Dezső Református Általános Iskola
(nyolc település, 68 versenyző)
U8 lányok:
- hely: Nyakó Nóra 2.a
U8 fiúk:
- hely: Tóth Lukács 3.c
- hely: Kovács Ákos 2.a
- hely: Szepesi Zoltán 2.a
- hely: Szabados Nándor 1.a
- hely: Répánszki András 2.a
- hely: Nyíri Norisz 1.a
U10 lányok:
- hely: Gáll Anna Vera 3.c
U10 fiúk:
- hely: Zeke Norbert 3.a
- hely: Kondor Gábor 3.a
Református iskolások kategóriájában:
U8 lányok:
- hely: Nyakó Nóra 2.a
U8 fiúk:
- hely: Tóth Lukács 3.c
- hely: Kovács Ákos 2.a
U10 lányok:
- hely: Gáll Anna Vera 3.c
U10 fiúk:
- hely: Zeke Norbert 3.a
- hely: Kondor Gábor 3.a
DECEMBER
Református Iskolák Országos Sakkbajnoksága – Kiskunhalas, 2022. 12. 04.
I-IV. korcsoport, fiúk:
- hely: Henczel Donát 8.a
Mikulás Kupa Sakkverseny – Magy, 2022. 12.11.
U8 fiúk:
- hely: Kovács Ákos 2.a
- hely: Répánszky András 2.a
- hely: Szepesi Zoltán 2.a
- hely: Nyíri Norisz 1.a
- hely: Szabados Nándor 1.a
Versenyeredmények 2021/2022 II. félév:
FEBRUÁR
„Szép magyar beszéd" - Kazinczy-verseny városi fordulója
5-6. osztályos korcsoport
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Nagy Blanka 5.a |
Dr. Nagy Nándorné Lini Beatrix |
7-8. osztályos korcsoport
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Fülöp Boglárka 8.b |
Dr. Nagy Nándorné Lini Beatrix |
2. hely |
Nagy Vivien 8.a |
Kiss Szilvia |
Városi Könyvhasználati Versenyen (online) – Hajdúböszörmény
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Bácsi Dóra 4.a |
Preku Erzsébet |
4. hely |
Magi Réka 4.b |
MÁRCIUS:
„Szép magyar beszéd"-Kazinczy-verseny regionális döntő - Kisújszálláson március 25-27.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
arany minősítés |
Fülöp Boglárka 8.b |
Kiss Szilvia |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny, március 17. - megyei forduló
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Zeke Norbert 2.a |
Varga Judit |
9. hely |
Gáll Anna Vera 2.c |
Balogh Renáta |
ÁPRILIS
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia II. matekÁSZ tanulmányi verseny - megyei forduló
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Szepesi Zoltán 1.a |
Győriné Percze Julianna |
1. hely |
Molnár Adrienn 1.b |
Győri Imréné |
1. hely |
Orbán Szilárd 3.a |
Kissné Rácz Ildikó |
1. hely |
Véber Levente 3.b |
Vargáné Fejes Anikó |
1. hely |
Vass Tamás 4.a |
Bodnár Éva |
Bendegúz nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny - megyei forduló
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Barabás Gréta 1.b |
Nyitrainé Gellén Gabriella |
1. hely |
Szálkai Dominik 1.b |
|
1. hely |
Czifra László 3.b |
Kathiné Molnár Marianna |
1. hely |
Véber Levente 3.b |
|
1. hely |
Marjai-Tóth Hedvig 4.b |
Csukásné Bernáth Krisztina |
„Én így védem a környezetemet" témában a Föld napja alkalmából megrendezett városi rajzpályázat
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Tóth Mirtill 3.b |
Vargáné Fejes Anikó |
2. hely |
Gyetkó Blanka 5.b |
|
3. hely |
Kecskés Rebeka 5.a |
|
különdíj |
Oláh Anna 3.b |
|
különdíj |
Kiss Kármen 5.a |
„Csodát virágzik a jelen" - Kárpát - medencei református iskolák rajzversenye
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Oláh Anna 3.b |
Vargáné Fejes Anikó |
Szabó László Alapfokú Művészeti Iskola által szervezett -Tavaszi népszokások - megyei rajzpályázat
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Oláh Anna Kata 4.a |
Kiss Judit |
„Babszem Jankó" Országos Baptista Népmesemondó Versenyen
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Molnár Ivett Csenge 4.b |
Csukásné Bernáth Krisztina |
Mozaik Országos Tanulmányi Verseny – angol nyelvű természettudomány terület
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus
|
10. hely |
Collingwood Trevor 3.b |
szülő |
XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, 2. forduló, 2022, 04. 27.
5-6. évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
42/77 hely |
Szabó Réka 5.b |
Baloghné Németh Anita |
XXV. Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny, 2. forduló, 2022, 04. 27.
7-8. évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
40/52 hely |
Csukás Ábel 8.a |
Kiss Szilvia |
„Minden művészet egyazon forrásból ered" – városi zenei rajzverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Szegedi-Bíró Boglárka 5.a |
Vargáné Fejes Anikó |
3. hely |
Horváth Abigél 7.b |
Ábrahámné Rákos Viktória |
Országos Bibliai Történetmondó Verseny, Gyula, 2022. 04. 29.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus
|
3. hely |
Nagy Zalán Andor 6.a
|
Dr. Magyar Balázs Dávid
|
különdíjas |
Maszlag Zoé 7.a
|
Komplex tanulmányi verseny 2. osztályosok számára
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Uzonyi László. 2.a Gombos-Orosz Zsombor 2.b Gáll Anna 2.c |
Eszenyiné Galló Orsolya Varga Judit Vargáné Hagymási Anita Lengyel Judit Pócsi Mariann Balogh Renáta |
4. hely |
Zeke Norbert 2.a Király Zsombor 2.b Tóth Lukács 2.c |
Alapműveleti Matematikaverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
8. hely |
Tóth Sándor Benedek 8.a |
Baloghné Pénzes Anikó |
11. hely |
Kiss Marcell Antal 8.a |
|
15. hely |
Szilágyi Richárd 8.a |
|
17. hely |
Csukás Ábel 8.a |
„Törd a fejed!” - matematikaverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Csukás Ábel 8.a Kiss Marcell Antal 8.a Szilágyi Richárd 8.a Tóth Sándor Benedek 8.a |
Baloghné Pénzes Anikó |
MÁJUS
„Én vagyok a feltámadás és az élet” – rajzpályázat, Ibrányi Református Általános Iskola, 2022. 05. 13.
- korcsoport
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
különdíj |
Gajdán Veca 4.b |
Vargáné Fejes Anikó |
Komplex tanulmányi verseny 4. osztályosok számára
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Nagy Letícia 4.a Oláh Anna Kata 4.a Vass Tamás 4.a |
Bodnár Éva Kiss Judit |
5. hely |
Antal Aurél 4.b Marjai-Tóth Hedvig 4.b Pongor Boldizsár 4.b |
Csukásné Bernáth Krisztina Debreczeniné Szolnoki Szilvia |
„Szentlélek, végy körül bennünket, Szenteld meg szívünket!" - Országos Online Református Hittan Verseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Petrus Izabella 3.a Tóth Iringó 3.a |
Szabó Judit |
3. hely |
Bácsi Dóra 4.a Nagy Letícia 4.a |
Komplex tanulmányi verseny 3. osztályosok számára
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Petrus Izabella 3.a Tóth Iringó 3.a Orbán Szilárd 3.a |
Czifráné Tóth Zsuzsanna, Kissné Rácz Ildikó és Balláné Bodai Judit |
4. hely |
Tóth Mirtill 3.b Sántha Simon 3.b Szabó Izabella 3.a |
Kathiné Molnár Marianna, Vargáné Fejes Anikó és Balláné Bodai Judit |
Református Nyelvelők Verseny -Versmondás kategória – Tiszaújváros
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Vida Dorina 4.b |
Csukásné Bernáth Krisztina |
2. hely |
Marjai-Tóth Hedvig 4.b |
„Zöld Bolygó” – városi rajzpályázat (témája: környezetvédelem, újrahasznosítás)
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus
|
különdíjas |
Zolnai Viktória 7.b |
Ábrahámné Rákos Viktória
|
VIII. Országos Komplex Természettudományi Verseny, Nyírbátor – Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda, 2022. 05. 14.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
7. hely |
Czeglédi Mátyás János 7.a Sípos Károly 7.a Szűcs Gergely 7.a Trippó Dominik 7.a |
Ábrahámné Rákos Viktória
Nagyné Mező Eszter |
Focus on Britian városi angol nyelvi országismereti verseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Szerdahelyi Sára 8.a Lengyel Blanka 8.a Simon Klaudia 8.b Szücs Vilmos 8.b |
Szatmári Éva |
3. hely |
Fekete László 7.a Takács Ádám 7.a Szanics Zente 7.a |
Bíró Erika |
Megyei angol felolvasó verseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Szabó Attila 5.a |
Csatári Andrea |
5. hely |
Nagy Blanka 5.a |
|
7. hely |
Kiss Olívia 6.a |
Szatmári Éva |
Medve Szabadtéri Matematikaverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
ezüst minősítés |
Csukás Ábel 8.a Kiss Marcell Antal 8.a Szilágyi Richárd 8.a Tóth Sándor Benedek 8.a |
Baloghné Pénzes Anikó |
JÚNIUS
Városi olvasópályázat
- osztályos korcsoportban
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Kovács Dénes 1.a |
Oláhné Molnár Hajnalka és a szülő |
5. hely |
Munkácsy Liana 1.b |
Nyitrainé Gellén Gabriella és a szülő |
- osztályos korcsoportban
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Czifra László 3.b |
Czifráné Tóth Zsuzsanna |
1. hely |
Petrus Izabella 3.a |
szülő |
3. hely |
Nyitrai Balázs 3.b |
szülő |
3. hely |
Tardi Bíborka 3.a |
szülő |
- osztályos korcsoportban
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Bácsi Dóra 4.a |
Kiss Judit |
3. hely |
Nagy Letícia 4.a |
|
3. hely |
Vida Dorina 4.b |
Csukásné Bernáth Krisztina |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia II. matekÁSZ tanulmányi verseny - országos forduló
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Orbán Szilárd 3.a |
Kissné Rácz Ildikó |
1. hely |
Véber Levente 3.b |
Vargáné Fejes Anikó |
Bendegúz nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny - országos forduló
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Szálkai Dominik 1.b |
Nyitrainé Gellén Gabriella |
1. hely |
Czifra László 3.b |
Kathiné Molnár Marianna |
1. hely |
Véber Levente 3.b |
|
1. hely |
Marjai-Tóth Hedvig 4.b |
Csukásné Bernáth Krisztina |
Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia – Tudásbajnokság - országos forduló
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely (magyar nyelv) |
Czifra László 3.b |
Kathiné Molnár Marianna |
1. hely (magyar nyelv, környezetismeret) |
Véber Levente 3.b |
Sporteredmények:
FEBRUÁR
Úszás Diákolimpia Megyei Döntő
Szűcs Benedek 3.a osztályos tanuló (I kcs) 50m gyors és 50m hát úszásnemben 2. helyezett
Szűcs Gergely 7.b osztályos tanuló (III. kcs) 100m gyors 4. helyezett, 100m mellúszásban 1. helyezett
Felkészítők: a Tekergők SE edzői (Szőllősi Gizella, Molnár Róbert)
- "Gens Una Sumus" Sakkverseny – Nyíregyháza
U8 Fiú: 2. hely Tóth Lukács (2. c); 5. hely Szepesi Zoltán (1.a)
U10 Fiú: 4. hely Zeke Norbert (2.a) ; 5. hely Kondor Gábor (2.a); 14. hely Gellén Imre (2.a)
U12 Fiú: 1. hely Vass Tamás 4.a
U14 Fiú: 1. hely Henczel Donát (7.a)
U16 Lány: 6. hely Tóth Boglárka (8.a)
U16 Fiú: 2. hely Tóth Sándor Benedek (8.a); 5. hely Kiss Marcell Antal (8.a)
Csapatversenyben Kiss Gréta, Tóth Lukács (2.c), Henczel Donát (7.a), Tóth Sándor Benedek (8.a) 2. helyezett.
Felkészítő : Gál József
XII. Hódos Imre Kupa karateverseny – Hajdúnánás
Egyéniben:
Renge Anna 1.a osztályos tanuló 2 arany, Nagy Zsombor 3.b osztályos 1 arany,
Kiss Kármen 5.a osztályos 5. hely, Kádár Enikő 6. a osztályos 1 ezüst, 1 bronz, Renge Klára 6.a osztályos
1 arany, 2 ezüst minősítést szerzett
Csapatban:
Renge Lajos (2.b) és Renge Anna (1.a) arany, Kiss Kármen (5.a) ezüst és Renge Regina Klára (6.a) arany minősítést kapott
Felkészítők: az EastFIGHTERS SE edzői
MÁRCIUS
Országos Úszó Diákolimpia, Debrecen, 2022. 03. 19-20.
III. korcsoport:
100 m mellúszás: 18. hely: Szűcs Gergely 7.a
Felkészítő, edző: Szőllősi Gizella, Molnár Róbert
Megyei Egyéni Sakk Diákolimpia
- korcsoport lány:
- hely: Nyakó Nóra 1.a
- korcsoport fiú:
- hely: Tóth Lukács 2.c (országos döntőbe jutott)
- hely: Kovács Ákos 1.a
- hely: Szepesi Zoltán 1.a
- korcsoport fiú:
- hely: Kondor Gábor 2.a
- hely: Zeke Norbert 2.a
- hely: Gellén Imre 2.a
- korcsoport lány:
- hely: Kiss Olívia 6.a
- korcsoport lány:
- hely: Tóth Boglárka 8.a
Értékszámos kategória:
III. korcsoport fiú:
- hely: Vass Tamás 4.a (országos döntőbe jutott)
- korcsoport fiú:
- hely: Henczel Donát 7.a (országos döntőbe jutott)
- korcsoport fiú:
- hely: Tóth Sándor Benedek 8.a
Felkészítő: Gál József
A jövő triatlon versenyzője-díjban részesült Budapesten:
Szűcs Benedek 3.a
Oxigén kupa (futás)
összetett 2. hely: Téglási Borka 1.b
Felkészítő: Tekergők SE
ÁPRILIS
Mezei Futó Országos Diákolimpia, Gödöllő, 2022. 04. 06.
III. korcsoport fiú:
Szűcs Gergely – középmezőny
Felkészítő: Szőllősi Gizella (Tekergők SE)
Városi Labdarúgó Diákolimpia, Hajdúböszörmény, 2022. 04. 13.
- korcsoport:
- hely: Baltazár-iskola (Czifra László 3.b, Tóth Noel 3.b, Nyitrai Balázs 3.b, Bácsi Péter 3.b, Tompák Zoárd 3.b, Gál Balázs 4.a, Mátyás Levente 4.a, Andorkó Dávid 4.a, Kovács Péter 4.a, Béres Lőrinc 5.b)
III. korcsoport:
- hely: Baltazár-iskola (Cseresznyés Ronald 5.a, Téglási Zsolt 6.a, Hadházi Zsombor 6.a, Csorba Andor 6.a, Szabó Balázs 6.a, Mezei Dávid 6.a)
Mindkét csapat megyei elődöntőbe jutott.
III. Gens Una Sumus Sakkverseny, Nyíregyháza, 2022. 04. 23.
7 éves lányok:
- hely: Nyakó Nóra 1.a
U8 kategória:
- hely: Tóth Lukács 2.c, 4. hely: Szepesi Zoltán 1.a, 5. hely: Kovács Ákos 1.a
U10 kategória:
- hely: Kondor Gábor 2.a, 8. hely: Zeke Norbert 2.a, 14. hely: Gellén Imre 2.a.
U16 kategória:
- hely: Tóth Sándor Benedek 8.a
Felkészítő: Gál József
Hajdú-Bihar megyei Sakk Diákolimpiai Csapatbajnokság – Debrecen
I-II. korcsoport fiúk:
Bajnok és Országos döntőbe jutott csapattagok:
Vass Tamás (4.a), Kondor Gábor (2.a), Zeke Norbert (2.a), Tóth Lukács (2.c)
III-IV. korcsoport fiúk:
Bajnok és Országos döntőbe jutott csapattagok:
Henczel Donát (7.a), Kiss Marcell Antal (8.a), Tóth Sándor Benedek (8.a), Tóth Boglárka (8.a)
Felkészítő: Gál József
Országos Duatlon Diákolimpia - Balatonboglár 2022.04.23.
az I. korcsoportos fiú kategóriában Szűcs Benedek 3.a osztályos tanuló 1. helyezést,
a III. korcsoport fiú kategóriában Szűcs Gergely 7.a osztályos tanuló 9. helyezést ért el.
Edzőjük Szőllősi Gizella és Molnár Róbert (Tekergők SE)
MÁJUS
- évi Ippon shobu (Karate) Diákolimpia – Százhalombatta
kiemelkedő eredményeket értek el:
Renge Anna 1.a 2 arany
Renge Lajos 2.b 2 arany
Renge Regina Klára 6.a 1 arany
Felkészítők: az EastFighters SE edzői
Labdarúgó Körzeti Diákolimpia, Hajdúböszörmény
- korcsoport fiú: 4. helyezés.
Csapat tagjai: Czifra László 3.b, Tóth Noel 3.b, Nyitrai Balázs 3.b, Bácsi Péter 3.b, Tompák Zoárd 3.b, Gál Balázs 4.a, Mátyás Levente 4.a, Andorkó Dávid 4.a, Kovács Péter 4.a, Béres Lőrinc 5.b.
Megyei Atlétikai Többpróba Diákolimpia – megyei verseny - I. korcsoport, Debrecen, 2022. 05.03.
- helyezés
A csapat tagjai:
Kocsis Arnold 2. a, Kulcsár Bálint 2. a, Molnár Bence 2. a, Zeke Dávid 2. a, Zeke Norbert 2. a, Szűcs Benedek 3. a
Egyéni: 3. hely: Kocsis Arnold, 4. hely: Zeke Norbert, 9. hely: Kulcsár Bálint, 17. hely: Szűcs Benedek, 22. hely: Molnár Bence, 42. hely: Zeke Dávid
Felkészítők: Eszenyiné Galló Orsolya tanítónő és Gál József testnevelő tanár
Megyei Atlétika Többpróba Diákolimpia - I. korcsoport - lány kategória
- helyezés
A csapat tagjai:
Kiss Panna, Kiss Zsófia, Marjai-Tóth Eliza-2.a
Bácsi Bianka,, Kovács Zsófia és Tar Luca Sára-2.b.
Egyéni: 9.hely: Bácsi Bianka, 10. hely: Kiss Zsófia, 28. hely: Tar Luca Sára, 30. hely: Marjai-Tóth Eliza, 34. hely: Kovács Zsófia, 40. hely: Kiss Panna
Egyéni 1. korcsoportú fiú kategóriában Kocsis Arnold 2.a 3. helyezést ért el.
Felkészítők: Eszenyiné Galló Orsolya és Gál József
Megyei Atlétika Többpróba Diákolimpia, Debrecen, 2022.05.04.
III. Korcsoport lány: 9. helyezés
Csapat tagjai: 5.a: Barkó Szonja, 5.b: Takács Barbara, Mádi Gabriella, Hegedűs Hanna Leila, Szegedi-Bíró Boglárka, Virág Mariann Johanna.
Egyéni: 41. hely: Barkó Szonja, 48. hely: Takács Barbara, 50. hely: Mádi Gabriella, 51. hely: Hegedűs Hanna Leila, 53. hely: Szegedi-Bíró Boglárka, 55. hely: Virág Mariann Johanna.
Felkészítő, kísérő: Szabó Csilla.
8 éven aluliak Országos Sakkversenye, Szeged, 2022. 05. 07.
- hely: Tóth Lukács 2.c
Országos Egyéni Sakk Diákolimpia, Szolnok
- hely: Tóth Lukács 2.c
Országos Csapat Sakk Diákolimpia, Szombathely, 2022. 05. 13-15.
I-II. korcsoport:
- hely: csapattagok: Zeke Norbert 2.a, Kondor Gábor 2.c, Tóth Lukács 2.c, Vass Tamás 4.a
III-IV. korcsoport:
- hely: csapattagok: Henczel Donát 7.a, Kiss Marcell Antal 8.a, Tóth Sándor Benedek 8.a, Tóth Boglárka 8.a
Országos Egyéni Diák Sakkolimpiai Bajnokság, Szeged, 2022.06.03-05.
Versenyző III. korcsoport fiú: 28. Vass Tamás 4.a.
Versenyző IV. korcsoport fiú: 34. Henczel Donát 7.a.
Felkészítő: Gál József
JÚNIUS
XXXI. Tisza-Triatlon, Tiszaújváros
- hely (újonc): Szűcs Benedek 3.a
- hely (gyermek): Szűcs Gergely 7.a
EON utánpótlás Ranglistaverseny, Vii. BÚI Triatlonverseny, Lengyeltóti
- hely: Szűcs Benedek 3.a
- hely: Szűcs Gergely 7.a
Heves Karate Kupa
Molnár Barbara 1.a: 2 arany, 1 bronz
Nagy Zsombor 3.b: 1 bronz
Szabó Attila 5.a: 1 arany, 1 bronz
Kádár Enikő 6.a: 1 bronz
Varga Barbara 6.a: 1 bronz
Renge Anna 1.a: 1 arany, 1 bronz
Renge Regina 6.a: 1 bronz
Renge Lajos 2.b: 1 arany, 1 ezüst
Összeállította: Kiss Szilvia igh.
Iskolai idegennyelvi verseny
A Baltazár-hét keretében 7-8. osztályos tanulóink számára iskolai idegen nyelvű olvasott szövegértési versenyt rendeztünk, melyen nagy létszámban vettek részt a tanulók. Mindkét évfolyamon a mezőny nagyon szoros volt, olyannyira, hogy a 8. évfolyamon angol nyelvből második fordulóra is sor került. A helyezettek értékes jutalomban részesültek. A díjazáshoz köszönjük az Oxford Kiadó, az MMpublications, a Klett Kiadó és iskolánk támogatását.
Az alábbi eredmények születtek:
ANGOL 7. évfolyam
- helyezett: FEKETE LÁSZLÓ 7.A
- helyezett döntetlen: BALOGH ANTAL 7.B és NAGY DÁNIEL 7.B
- helyezett döntetlen: KOVÁCS Luca 7.A és BENJAMIN LOUGH 7.B
NÉMET 7. évfolyam
- helyezett: SÍPOS KÁROLY 7.A
- helyezett: GYŐRI LÁSZLÓ 7.B
- helyezett: PONGOR MIHÁLY 7.A
ANGOL 8. évfolyam
- helyezett: SZERDAHELYI SÁRA 8.A
- helyezett: SZTÉLÓ PETRA 8.B
- helyezett: OLÁH NÓRA 8.A
NÉMET 8. évfolyam
- helyezett MOLNÁR ÁDÁM 8.B
2.helyzett: KISS MARCELL 8.A
- helyezett IGNÁTH DÓRA 8.A
Versenyeredmények 2020/2021 II. félév:
Kárpát-medencei verseny
„Jézus élete" Kárpát-medencei rajzpályázat református iskolában tanuló gyerekeknek- Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola, 2021. 04. 30.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Rostás Valéria 2.b |
Vargáné Fejes Anikó |
3. hely |
Oláh Anna 2.b
|
Országos versenyek
- Stylus Országos Szépírási Verseny - Kiss Bálint Református Általános Iskola, Vésztő, 2021. 02. 26.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1 – 10. helyezésben van |
Tóth Gerda 4.a |
Nyitrainé Gellén Gabriella |
- Országos Alkotói Pályázat – Bán Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, 2021. 03. 02.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Sántha Simon 2.b |
Vargáné Fejes Anikó |
Országos Online Református Hittanverseny – Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, 2021. 03. 12.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Bácsi Dóra 3.a Nagy Letícia 3.a |
Szabó Judit |
4. hely |
Kiss Dorottya 4.b Máté Rozina 4.b Szabó Réka 4.b |
nyelvÉSZ – Anyanyelvi tanulmányi verseny, Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Tudásbajnoksága
megyei fordulón, 2021. 04. 27.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Véber Levente 2.b |
Kathiné Molnár Marianna |
országos fordulón, 2021. 05. 08.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Véber Levente 2.b |
Kathiné Molnár Marianna |
MatekÁsz Fejlesztő Matematikaverseny - Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Tudásbajnokság, megyei forduló, 2021. 03. 12.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Győri László 6.b |
Nagyné Mező Eszter |
országos fordulón, 2021. 05. 15.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
15. hely |
Győri László 6.b |
Nagyné Mező Eszter |
„Szentlélek, végy körül bennünket, Szenteld meg szívünket!”– avagy ki tud többet a Pünkösdről?” elnevezésű Országos Online Református Hittanverseny – Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, 2021. 05. 07.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Bácsi Dóra 3.a Nagy Letícia 3.a |
Szabó Judit |
7. hely |
Collingwood Edward 4.a Szerdahelyi Szabolcs 4.a |
Pluhár Gáborné Szűcs Enikő |
VII. Országos Komplex Természettudományi Verseny – szeptembertő l, Nyírbátor, 2021. 05.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Sípos Károly 6.a Szűcs Gergely 6.a Tatár Bence Sebestyén 6.a Trippó Dominik 6. a |
Ábrahámné Rákos Viktória Nagyné Mező Eszter |
Megyei versenyek
MatekÁsz Fejlesztő Matematikaverseny - Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Tudásbajnokság, megyei forduló, 2021. 03. 12.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
6. hely |
Nagy Máté Lajos 4.a |
Győriné Percze Julianna |
12. hely |
Collingwood Edward 4.a |
XXIV. Kárpát- medencei Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny megyei fordulója, 2021. 04. 27.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
6. hely |
Csukás Ábel 7.a |
Kiss Szilvia |
7. hely |
Szerdahelyi Sára 7.a |
|
19. hely |
Fábián Emma 6.b |
Balogh-Pankotai Nikolett |
24. hely |
Szilágyi Tamás 6.b |
Matematika tanulmányi verseny, Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Tudásbajnokság, megyei forduló, 2021. 04. 27.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Tiliczki Imre 2.b |
Vargáné Fejes Anikó |
Angol kezdő kategória, Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Tudásbajnokság, megyei forduló, 2021. 05.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Baja Réka Dóra 3.b |
szülő |
Alapmű veleti matematikaverseny, 2021. 05. 11.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Kiss Marcell 7.a |
Baloghné Pénzes Anikó |
4. hely |
Tóth Sándor Benedek 7.a |
|
9. hely |
Czeglédi Mátyás 6.a |
Nagyné Mező Eszter |
11. hely |
Csukás Ábel 7.a |
Baloghné Pénzes Anikó |
16. hely |
Tatár Bence Sebestyén 6.a |
Nagyné Mező Eszter |
18. hely |
Trippó Dominik 6.a |
|
22. hely |
Szilágyi Richárd 7.a |
Baloghné Pénzes Anikó |
Lorántffy Nap 2021. Megyei Komplex Népdaléneklési Online Tanulmányi Verseny – Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola, 2021. 05. 28.
Egyéni kategória, 1-2. osztályos korcsoport
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
10. hely |
Erdei Vivien 1.a |
Varga Judit |
12. hely |
Kalmár Hanna 1.a |
Csoportos kategória, 1-2. osztályos korcsoport
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Kiss Panna 1.a Kis Zsófia 1.a Marjai-Tóth Eliza 1.a |
Varga Judit |
Csoportos kategória, 3-4. osztályos korcsoport
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Fekete Anna 3.b Magi Réka 3.b Polgári Gergő 3.b |
Csukásné Bernáth Krisztina |
6. hely |
Balogh Sára Zsófia 3.b Baja Réka Dóra 3.b Marjai-Tóth Hedvig 3.b |
Városi versenyek:
Bethlen Gábor Általános Iskola városi olvasópályázata
- osztályos kategóriában
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Kiss Levente 1.b |
Vargáné Hagymási Anita
szülők |
2. hely |
Király Zsombor, Renge Lajos 1.b |
|
4. hely |
Gombos-Orosz Zsombor 1.b |
|
5. hely |
Bácsi Bianka, Szekeres Marcell 1.b |
- osztályos kategóriában
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Szabó Izabella 2.a |
Czifráné Tóth Zsuzsanna
szülők
|
2. hely |
Marjai Zénó Imre 2.a |
|
3. hely |
Petrus Izabella 2.a |
|
4. hely |
Tardi Bíborka Emma 2.a |
|
5. hely |
Tóth Iringó 2.a |
|
6. hely |
Urbin Anna 2.a |
|
7. hely |
Czifra László 2.b |
Kathiné Molnár Marianna
szülők |
9. hely |
Tiliczki Imre 2.b |
- osztályos kategóriában
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Molnár Izabella 4.b |
Preku Erzsébet |
3. hely |
Máté Rozina 4.b |
szülő |
4. hely |
Collingwood Edward 4.a |
Preku Erzsébet |
- osztályos kategóriában
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Czifra Zsuzsanna 5.a |
Czifráné Tóth Zsuzsanna |
- osztályos korcsoport
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
4. hely |
Fábián Emma 6.b |
Preku Erzsébet |
- osztályos korcsoport
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Szabó Boglárka 8.b |
Preku Erzsébet |
Sporteredmények
- Hajdúk Kupája barátságos csapatbajnokság (Hajdúböszörmény – Hajdúszoboszló), Baltazár Dezső Református Általános Iskola, 2021. 06.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
győzelem |
Kondor Gábor 1.a Zeke Norbert 1. a Tóth Lukács 1.c Vass Tamás 3.a Nagy Máté Lajos 4.a |
Gál József |
Online Diáksakk Diáktorna három körös világverseny, 2021. 09 – 05.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
|
Vass Tamás 3.a Nagy Máté Lajos 4.a Henczel Donát 6.a Kiss Marcell Antal 7.a Tóth Boglárka 7.a Tóth Sándor Benedek 7.a Tóth Orsolya 8.a Kiss Gréta 8.b Boros Enikő Zsuzsanna 8.b |
Gál József |
Összeállította: Kiss Szilvia igh.
Versenyeredmények 2020/2021 I. félév:
A 2019/2020-as tanévben a Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola nemzetközi népdaléneklési versenyt hirdetett. Az 1. és 2. forduló a tavalyi évben volt, melyen csapatban az alábbi tanulók versenyeztek:
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
|
Molnár Ádám Mihály |
Orbán Istvánné |
|
Kovács Dominik |
|
|
Uzonyi Katalin |
A járvány miatt a 3. forduló az I. félévben online módon lett megtartva. Ezen egyénileg Kovács Dominik 8.a osztályos tanuló lett díjazva, aki a 2. helyen végzett.
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei fordulója - szeptember
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Nagy Máté Lajos 4.a |
Győriné Percze Julianna |
10. hely |
Collingwood Edward Kornél 4.a |
|
19. hely |
Lengyel Liza 4.a |
Városi illusztrációs rajzverseny 1-2. évfolyamos tanulóknak – Bethlen Gábor Általános Iskola, 2020. október
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Jánosi Márton Bence 2.a |
Kiss Judit |
2. hely |
Zeke Norbert 1.a |
Eszenyiné Galló Orsolya |
3. hely |
Czeglédi Donát 2.b |
Vargáné Fejes Anikó |
Városi illusztrációs rajzpályázat a könyvtárak nemzetközi hónapja alkalmából – Bethlen Gábor Általános Iskola, 2020. november
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Tóth Mirtill 2.b |
Vargáné Fejes Anikó |
3. hely |
Lakatos Lia 2.a |
Kiss Judit |
különdíj |
Major Emma Odett 2.b |
Vargáné Fejes Anikó |
„Jézus élete” – rajzpályázat, a Kárpát-medencei református általános iskolák részére (657 alkotásból) –
budapesti Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola, 2020. december
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Rostás Valéria 3.a |
Vargáné Fejes Anikó |
3. hely |
Oláh Anna Kata 3.a |
A városi Népjóléti, Ifjúsági- és Sport Bizottság döntése alapján a 2018/2019. tanévben kiemelkedő sportteljesítményt elért tanulóink díjait:
Egyéniben díjazott tanulóink:
Sakk:
Henczel Donát,Kiss Gréta,Kiss Marcell Antal,Nagy Máté Lajos,Tóth Orsolya,Tóth Sándor Benedek,Vass Tamás
felkészítő:Gál József
Karate:
Kiss Kármen
felkészítő:Pápista István
Elballagott tanulóink közül:
Úszás:
Nagy Daniella,Nagy Ivett Fanni
felkészítő: Moravecz János
Csapatban:
Sakk, lány csapat:
Boros Enikő,Kiss Gréta,Tóth Boglárka,Tóth Orsolya
Sakk, fiú csapat:
Kiss Marcell Antal,Tóth Sándor Benedek, Nyíri Antal (elballagott diákunk)
Mindkét csapat felkészítője: Gál József
Triatlon:
Bodor Tamás, Szűcs Gergely
felkészítő: Szőllősi Gizella
Triatlon:
Radácsi István
Futsal:
Csorba Andor
felkészítő:Kerek Balázs
Elballagott tanulóink közül:
Kézilabda:
Könczöl Ágnes
felkészítő: Poczetnyik Mária
Kosárlabda:
Kocsis Norbert,Konyári Péter,Mirkó László,Oláh Balázs,Rácz Imre,Szabó Benedek,Szarvas Antal
felkészítő:
Szabó Tibor Összeállította: Kiss Szilvia igh.
Versenyeredmények 2019/2020 II. félév:
FEBRUÁR
ELTE által szervezett Országos Történelem Verseny, megyei forduló – Hajdúböszörmény, 2020. 02. 04.
7-8. évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
6. hely |
Kiss Dániel 7.a |
Baloghné Németh Anita |
Városi Szépolvasó Verseny – Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, 2020. 02. 05.
- évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Nagy Letícia 2.a |
Oláhné Molnár Hajnalka |
- évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Nagy Máté Lajos 3.a |
Pócsi Mariann |
- évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Vida Hanga 4.o |
Eszenyiné Galló Orsolya |
Szép Magyar Beszéd verseny, városi forduló - Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, 2020. 02. 05.
5-6. évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Nagy Vivien 6.a |
Kiss Szilvia |
7-8. évfolyamon
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Kathi Balázs 8.a |
Balogh-Pankotai Nikolett |
különdíj |
Rácz Imre 8.a |
MÁRCIUS
„Ahány nyelv, annyi ember” városi idegen nyelvi verseny - Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola, 2020. 03. 02.
Angol
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Szabó Máté 7.a |
Szatmári Éva |
Német
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Pinte Dóra 7.b |
Kissné Czeglédi Erika |
3. hely |
Bodnár Dorottya 7.a |
|
4. hely |
Csiha Zsombor 8.b |
Pinténé Tóth Anikó |
Bán Zsigmond Református Általános Iskola országos rajzpályázata – Tiszafüred, 2020. 03. 03.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Kiss Márton 1.b |
Vargáné Fejes Anikó |
3. hely |
Bácsi Péter 1.b |
|
különdíj |
Oláh Anna 1.b |
MÁJUS
nyelvÉSZ anyanyelvi tanulmányi verseny – megyei forduló
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
10. hely |
Máté Rozina 3.b |
Nyitrainé Gellén Gabriella |
KVALITÁS EXTRA országos tanulmányi verseny
Matematika
- osztály
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Nagy Zsombor 1.b |
Vargáné Fejes Anikó Vargáné Fejes Anikó |
1. hely |
Véber Levente 1.b |
- osztály
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Nagy Máté Lajos 3.a |
Győriné Percze Julianna |
Anyanyelv
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
17. hely |
Kis Kármen 3.a |
Pócsi Mariann |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
4. hely |
Bácsi Dóra 2.a |
Bodnár Éva |
9. hely |
Nagy Máté Lajos 3.a |
Győriné Percze Julianna |
11. hely |
Kiss Dorottya 3.b |
Győri Imréné |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos forduló
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
29. hely |
Bácsi Dóra 2.a |
Bodnár Éva |
Karantén Kupa – Ifjú titánok kategória
egyéni eredmény
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
5. hely |
Nagy Máté Lajos 3.a |
Nagyné Mező Eszter |
egyéni verseny összesítés
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
14. hely |
Nagy Máté Lajos 3.a |
Nagyné Mező Eszter |
Összeállította: Kiss Szilvia igh.
Versenyeredmények 2019/2020 I. félév:
SZEPTEMBER
Európai mobilitási hét rajzpályázata 3-4.o. – Hajdúböszörmény, 2019. 09. 16.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Kiss Dorottya 3.b |
Győri Imréné |
OKTÓBER
„Tündérlányok, Menyecskék" - Népmese Napja Rajzpályázat és Verseny - Püspökladány, 2019. 10. 04.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
Ezüst |
Máté Rozina 3.b |
Győri Imréné |
Bronz |
Gyetkó Blanka 3.b |
|
Bronz |
Kocsis Bence 4. |
Eszenyiné Galló Orsolya |
Bolyai Matematika Csapatverseny - 2019. 10. 11.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Kiss Dorottya 3.b Kristóf Ruben 3.b Máté Rozina 3.b Molnár Izabella 3.b |
Győri Imréné |
5. hely |
Kiss Gréta 7.b Kocsis Kitti 7.b Pinte Dóra 7.b Trippó Milán 7.b |
Baloghné Pénzes Anikó |
6. hely |
Collingwood Edvárd 3.a Czeglédi Ádám 3.a Lengyel Liza 3.a Nagy Máté 3.a |
Győriné Percze Julianna |
„Szivárványvilág” Református Verseny SNI ÉS BTMN tanulók részére – Újfehértó, 2019. 10. 15.
szépíró verseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Bácsi Anna 3.a |
Pócsi Mariann |
különdíj |
Fekete Nóra Eszter 5.b |
Balogh-Pankotai Nikolett |
versmondó verseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Csorba Andor 4. |
Eszenyiné Galló Orsolya |
rajzverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Nyenyestyán Hanna 5.b |
Szabó Krisztina |
2. hely |
Pásztor Alíz 6.b |
Hajdúvidéki Református Egyházmegyei Zsoltáréneklő, Rajz- és Bibliaismereti Verseny – Hajdúböszörmény, 2019. 10. 18.
zsoltárének
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Kovács Dominik 7.a |
Orbán Istvánné |
2. hely |
Magi Réka 2.b |
Csukásné Bernáth Krisztina |
3. hely |
Tóth Gerda 3.a |
Tóthné Tóth Anikó |
Bibliaismereti verseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Marjai-Tóth Hedvig 2.b Pongor Boldizsár 2.b Uzonyi Antónia 2.b |
Szabó Judit |
2. hely |
Kiss Adrienn 4. Nagy Zalán 4. Vida Hanga 4. |
Lomentné Szopkó Tünde |
3. hely |
Simon Klaudia 6.b Simon Laura 6.b Szücs Vilmos 6.b |
dr. Magyar Balázs Dávid |
rajzverseny
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Tóth Mirtill 1.b |
Vargáné Fejes Anikó |
Titkok kódjai – Kódok Titkai - Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium, 2019. 10. 22.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Hegedűs Attila 8.b Komjáthi András 8.b Takács László 8.b |
Ábrahám Imre |
Református Iskolák XXIII. Országos Tanulmányi Versenye - Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen, 2019. 10. 25.
Történelem 6-7. évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Szücs Vilmos 6.b Kiss Dániel 7.a |
Pinténé Tóth Anikó Balogné Németh Anita |
NOVEMBER
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - 2019. 11. 08.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
5. hely |
Csiha Zsombor 8.b Komjáthi András 8.b Szarvas Márk 8.b Takács László 8.b |
Balogh-Pankotai Nikolett |
6. hely |
Kiss Dorottya 3.b Máté Rozina 3.b Molnár Izabella 3.b Szabó Réka 3.b |
Nyitrainé Gellén Gabriella |
10. hely |
Collingwood Edvárd 3.a Czeglédi Ádám 3.a Nagy Máté 3.a Szabó Attila 3.a |
Pócsi Mariann |
XVI. Országos mesemondó, meseíró, kézműves, szépíró és angol/német fordító találkozó – Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium, 2019. 11. 08.
mesemondó
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
arany minősítés |
Kiss Dorottya 3.b |
Nyitrainé Gellén Gabriella |
ezüst minősítés |
Petrus Izabella 1.a |
Czifráné Tóth Zsuzsanna |
Nagy Bence 3.b |
Nyitrainé Gellén Gabriella |
|
bronz minősítés |
Molnár Ivett Csenge 2.b |
Csukásné Bernáth Krisztina |
angol
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
ezüst minősítés |
Szabó Máté 7.a |
Szatmári Éva |
Városi illusztrációs rajzverseny – Bethlen Gábor Általános Iskola, 2019. 11. 28.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
2. hely |
Tóth Noel 1.b |
Vargáné Fejes Anikó |
különdíj |
Nyitrai Balázs 1.b |
Megyei Matematikaverseny – Bocskai István Gimnázium, 2019. 11. 28.
- évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
3. hely |
Kocsis Kitti 7.b |
Baloghné Pénzes Anikó |
- évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
4. hely |
Magi Emese 8.a |
Baloghné Pénzes Anikó |
5. hely |
Kathi Balázs 8.a |
|
6. hely |
Komjáthi András 8.b |
Nagyné Mező Eszter |
DECEMBER
Megyei Nyelvi Verseny – Debrecen, Vörösmarty Mihály Általános Iskola, 2019. 12. 03.
Angol
- évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
10. hely |
Fábián Emma 5.b |
Csatári Andrea |
- évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Szerdahelyi Sára 6.a |
Csatári Andrea |
Német
- évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
7. hely |
Pongor Mihály 5.a |
Süvöltős Marianna |
- évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
6. hely |
Simon Laura 6.b |
Pinténé Tóth Anikó |
8. hely |
Ábrahám Míra 6.a |
- évfolyam
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
10. hely |
Nagy Natália 8.a |
Pinténé Tóth Anikó |
Városi könyvtári rajzpályázat – Bethlen Gábor Általános Iskola, 2019. 12.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Vida Dorina 2.b |
Debreczeniné Szolnoki Szilvia |
2. hely |
Uzonyi Antónia 2.b |
|
2. hely |
Kiss Dorottya 3.b |
Győri Imréné |
3. hely |
Láda Sándor 2.b |
Debreczeniné Szolnoki Szilvia |
JANUÁR
Informatikai verseny – városi - Berettyóújfalui SZC Veress Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, 2020. 01. 14.
Helyezés |
Név |
Felkészítő pedagógus |
1. hely |
Szoboszlai Dávid 8.a |
Ábrahám Imre |
2. hely |
Tatár Máté 7.b |
|
3. hely |
Pásztor Péter 7.b |
|
4. hely |
Takács László 8.b |
Összeállította: Kiss Szilvia igh.