Összes

2016/2017. Szeptemberi versenyeredmények

2016/2017. Októberi versenyeredmények

2016/2017. novemberi versenyeredmények

2016/2017. decemberi eredmények

2016/2017. februári versenyeredmények

2016/2017. márciusi versenyeredmények

2016/2017. áprilisi versenyeredmények

2016/2017. májusi versenyeredmények

MÁJUS

Verseny Címe

Szervező

Kategória

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő Neve

Megyei

Természet- és környezetvédelmi feladatmegoldó verseny

 

Középkerti Általános Iskola

Hajdúböszörmény

 5. évfolyam

 6.

Csiha Zsombor

Szarvas Márk

Takács László

 5.b

Ábrahámné Rákos Viktória

 6. évfolyam

8.

Bereczki Fanni

Szabó Szilvia

Kiss Izabella

 6.b

 

Verseny Címe

Szervező

Tantárgy

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő Neve

2. osztályosok

városi komplex tanulmányi versenye

Középkerti

Általános Iskola

Hajdúböszörmény

magyar

I.

Véber Barbara

2.b

 

Kathiné Molnár Mariann

Vargáné Fejes Anikó

környezet

Szabó Zsófia

egyéni 1. helyezett

matematika

Szilágyi Tamás

magyar

III.

Szarvas Kira, Vanilla

2.a

 

Czifráné Tóth Zsuzsanna

Fesetőné Dobó Zsuzsanna

 

környezet

Molnár Beatrix

matematika

Tatár Bence

 

 

Verseny Címe

Szervező

Kategória

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő Neve

 

Comenius Kupa Tehetségkutató Sakkverseny

 

Sárospatak

fiúk

3.

Tóth Sándor Benedek

3.a

Gál József

lányok

1.

Tóth Orsolya

4.a

3.

Kiss Gréta

4.b

 

Verseny Címe

Szervező

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő Neve

„e-Reise Wettbewerb” német nyelvi civilizációs ismereti versenyen 

Bocskai István Általános Iskola és       AMI       Hajdúnánás

 1.

Soltész Anna, Eszter

 7.b

 Kissné Czeglédi Erika

 

Verseny Címe

Kategória

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő Neve

 „Minden művészet egyazon forrásból fakad” városi rajzverseny

5-6. évfolyam

2

Szabó Dorina Kinga

6.a

Görögh-Nagy Lilla

7-8. évfolyam

1.

Nyíri Daniella

7.a

3.

Füzesi Panni

7.a

 

Verseny Címe

Szervező

Kategória

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi Olvasópályázat

Bethlen Gábor Általános Iskola

Hajdúböszörmény

 3. évfolyam

1.

Szabó Janka

3.a

Preku Erzsébet

3.

Oláh Nóra

3.a

 4.évfolyam

1.

Oláh Hanna

4.a

3.

Nyíri Zsófia

4.b

 

ÁPRILIS

Verseny Címe

Szervező

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

 4. évfolyamosok városi komplex tanulmányi versenye

Bocskai István Általános Iskola

magyar

 1.

Csorba Annamária

 4. a

Kiss Judit

Győriné Percze Júlia

matematika

Lévai Liza

környezet

Szücs Mátyás

 

Verseny Címe

Szervező

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

1. osztályosok Észbontogató városi matematika csapatversenye

Bocskai István Általános Iskola

 3.

Kiss Olívia- Kiss Adrienn

 2.b

 Vargáné Hagymási Anita

 

Verseny Címe

Szervező

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi mesemondó verseny

Bocskai István Általános Iskola

 3.

 Nagy Réka

 2.b

 Kathiné Molnár Marianna

 

Verseny Címe

Szervező

Kategória

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

„Bujdosik az árva madár”

városi népdaléneklő verseny

Bocskai István Általános Iskola

 alsós csoport

 ezüst

 Simon Laura

Simon Klaudia

 3.b

 Csukásné Bernáth Krisztina

 

Verseny Címe

Szervező

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

46. Országos Elsősegélynyújtó verseny területi fordulója

Hajdúböszörmény

2.

Barabás Éva

7.a

Ábrahámné Rákos Viktória

Fegyveres Anikó

7.a

Péter Zsófia

7.a

Varga Zita Zsófia

7.a

Hagymási Tamás

7.b

 

Verseny Címe

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Megyei angol

szépkiejtési és szépolvasó verseny

angol

3.

Uzonyi Katalin

5.b

 Csatári Andrea

5.

Takács lászló

5.b

 

Verseny Címe

Szervező

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Országos Bibliai történetmondó verseny

Gyula

2.

Szabó Dorina Kinga

6.a

Magyar Balázs

 

Verseny Címe

Szervező

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Megyei Képzőművészeti verseny

Debrecen

Különdíj

Szabó Réka

7.a

Görögh – Nagy Lilla

 

Verseny Címe

Szervező

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

V. Országos Hitünk hősei egyháztörténeti verseny

Cegléd

4.

Szekeres Anna

8.b

Magyar Balázs

  

Verseny Címe

Szervező

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Tiszántúli Református

Általános Iskolák 

Csapatversenye

Bán Zsigmond Református Általános Iskola

Tiszafüred

matematika

2.

Hemrich Milán-Kiss Marcell

3.a

Bodnár Éva

Magi Gyöngyi- Bodnár Dorottya

4.a

Győriné Percze Júlia

matematika

3.

Drén Rozi-Magi Sarolta

3.b

Debreczeniné Szolnoki Szilvia

Kocsis Kitti-Trippó Milán

4.b

Kissné Rácz Ildikó

angol

4.

Nagy Dávid

Gargya András

7.a

7.b

Bíró Erika

Antal Áron - Szabó Zoltán

8.b

 

Verseny Címe

Szervező

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága

Mezőtúr

50m mell

2.

 

Nagy Ivett

 

6.b

50m gyors

3.

 

Verseny Címe

Szervező

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Kelet- Magyarországi Gitárverseny

Nyíregyháza

2.

Loment Katinka

7.a

 

Verseny Címe

Szervező

Alkalom

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Körzeti II. korcsoportos Labdarúgó Diákolimpia

Balmazújváros

2.

Hadházi Szabolcs, Balogh Zsolt, Mirkó Péter

4.a

Gál József

Trippó Milán, Bódi Ábel, Juhos Tamás

4.b

Pásztor Ádám

3.a

Cseresznyés Róbert

3.b

 

Verseny Címe

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

 

megyei

10.

Kocsis Kitti

4.b

Kissné Rácz Ildikó

24.

Véber Barbara

2.b

Vargáné Fejes Anikó

25.

Drén Rozi

3.b

Debreczeni Szolnoki Szilvia

 

MÁRCIUS

Verseny címe

Szervező

 Kategória

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő neve

Országos Csapat Sakk Diákolimpia

Szombathely

Alsós leány csapat

4.

Kiss Gréta

4.b

Gál József

 

Boros Enikő

4.b

Tóth Orsolya

4.a

Tóth Boglárka

3.a

Egyéni 1. táblán

5.

Kiss Gréta

4.b

Egyéni 3. táblán

2.

Boros Enikő

4.b

 

Városi kitüntetés

Díjazottaink

Osztály

Edző

Hajdúböszörmény

„Jó tanuló,

Jó sportolója”

 

 

Sakk sportágban elért eredményeiért

Ollé Rebeka

8.b

 

Kiss Gréta

4.b

Gál József

Nyíri Antal

5.a

Úszás sportágban elért eredményeiért

Nagy Ivett

6.b

Ludmány Lászlóné 

Atlétika sportágban elért eredményeiért

Fegyveres Anikó

7.a

 

Tai-chi sportágban elért

eredményeiért

Török László

7.b

 Gajdán András

Orbán Győző

8.b

Sakk sportágban elért eredményes edzői tevékenységéért

 Gál József

 

 

 

Verseny címe

Szervező

 Kategória

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő neve

Városi angol társalgási verseny

Bethlen Gábor Általános Iskola

5. évfolyam

1.

Rácz Imre

5.a

 

Csatári Andrea

4.

Takács László

5.b

 

Verseny címe

Szervező

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő neve

Országos Komplex természettudományi verseny

Nyírbátor

12.

Bársony Boglárka,

Bereczki Fanni,

Kiss Izabella

Szabó Szilvia

6.b

Ábrahámné Rákos Viktória

 

Verseny címe

Szervező

Kategória

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő neve

Egyházmegyei bibliaismereti, zsoltáréneklő és rajzverseny

Hajdúnánási református egyházközség

Bibliaismereti

vetélkedő

1-2. évfolyam

 

3.

 Véber Barbara,

Győri László,

Tardi Koppány

 

2.b

 Lomentné Szopkó Tünde

Bibliaismereti

vetélkedő

3-4. évfolyam

 

3.

Ábrahám Mira,

Szerdahelyi Sára,

Csukás Ábel

 

3.a

 Szabó Judit

Zsoltáréneklés

3-4. évfolyam

2.

Molnár Ádám

3.b

Csukásné Bernáth Krisztina

3.

Mező Dorottya

3.a

Varga Judit

Rajzverseny

alsó tagozat

2.

Nyíri Zsófia

4.b

Bundáné Szabó Zsuzsa

3

Török Adrienn

1.a

Eszenyiné Galló Orsolya

Rajzverseny

felső tagozat

1.

Nyíri Daniella

7.a

 Görgh-Nagy Lilla

2.

Varga Zita Zsófia

7.a

3.

Bak Noémi

5.b

 

Verseny címe

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő neve

Babszem Jankó Országos Mesemondó verseny

különdíj

Nagy Réka

2.b

Kathiné Molnár Mariann

 

Verseny címe

Szervező

Tantárgy

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő neve

Bethlen Kupa Régiós Sakkverseny

Nyíregyháza

II. korcsoport fiú

1.

Tóth Sándor Benedek

3.a

Gál József

5.

Kiss Marcell

3.a

II. korcsoport leány

2.

Kiss Gréta

4.b

IV. korcsoport fiú

12.

Nyíri Antal

6.a

 

Verseny címe

Korcsoport

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő neve

"Ahány nyelv,

annyi ember”

angol nyelvi verseny

7. évfolyam

3.

Orosz Zsófia

7.a

Bíró Erika

 7. évfolyam

5.

Füzesi Panni

7.a

8. évfolyam

3.

Szabó Zoltán

8.b

8. évfolyam 

6.

Orbán Győző

8.b

 

Verseny címe

Évfolyam

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő neve

Zrínyi Ilona Matematika verseny

megyei fordulója

4. évfolyam

16.

Kocsis Kitti

4.b

Kissné Rácz Ildikó

7. évfolyam

16.

Pinte Tamás

7.a

Baloghné Pénzes Anikó

 

Verseny címe

Szervező 

 Kategória

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő neve

Schier Herman Emlékverseny

Nagyvárad

Körös SK

200m vegyes

1.

Nagy Ivett

6.b

 Ludmány Lászlóné

50m mell

3.

4x50m vegyesváltó

3.

 

Verseny címe

Korcsoport

Helyezés

Versenyző neve

Osztály

Felkészítő neve

Körzeti Kosárlabda Diákolimpia

3. korcsoport

1.

Tatár Máté

4.a

Szabó Tibor

Nagy Levente, Szoboszlai Dávid, Szarvas Antal, Szabó Benedek, Konyári Péter, Kathi Balázs, Oláh Balázs, Kocsis Norbert, Vas Botond

5.a

Mirkó László, Szabó János

6.a

Róka Ágoston

6.b

 

 

FEBRUÁR

Verseny Címe

Szervező

Alkalom

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi Szépolvasó verseny

Bocskai István Általános Iskola

Hajdúböszörmény

I.

Véber Barbara

2.b

Kathiné Molnár Mariann

III.

Szarvas Kíra, Vanilla

2.a

Czifráné Tóth Zsuzsanna

III.

Kiss Dániel

4.a

Kiss Judit

„Szép magyar beszéd” városi verseny

II.

Bereczki Fanni

6.b

Baloghné Németh Anita

 

Verseny Címe

Korcsoport

Versenyszám

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

 

Megyei Úszó Diákolimpia „B” Kategória, Debrecen,

2017.02.07.

 

 

 

 

II. Korcsoport

 

50m fiú gyorsúszás

14.

Radácsi István

4.a

15.

Hemrich Milán

3.a

50m fiú hátúszás

10.

Radácsi István

4.a

50m fiú mellúszás

13.

Trippó Milán

4.b

14.

Mirkó Péter

4.a

III. Korcsoport

 

.

100m fiú gyorsúszás

3.

Mirkó László

6.a

7.

Györfi Kornél

6.a

100m fiú hátúszás

2.

Mirkó László

6.a

50m fiú mellúszás

12.

Nyíri Antal

6.a

4x50m fiú gyorsváltó

2.

Győrfi Kornél, Nyíri Antal

Szabó János, Mirkó László

6.a

 

4x50m leány gyorsváltó

 

6.

 

Könczöl Ágnes,Tejfel Bianka

6.a,

Eszenyi Gréta

5.a,

Tóth Izabella

5.b.

 IV. Korcsoport

100m leány gyorsúszás:

7.

Péter Ágnes

8.b

100m leány hátúszás:

4.

Péter Ágnes

8.b.

 

Verseny Címe

Kategória

Korcsoport

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

 

Megyei Sakk Egyéni Diákolimpia, Debrecen

2017.

02.04.

 

 

 

Amatőr Kategória

 

I. Korcsoport leány:

4.

Szarvas Vanilla

2.a

Gál József

 

II. Korcsoport leány

2.

Kiss Gréta

4.b

5.

Tóth Orsolya

4.a

9.

Boros Enikő

4.b

I. Korcsoport fiú:

5.

Henczel Donát

2.a

 

II. Korcsoport fiú:

4.

Kiss Marcell

3.a

8.

Tóth Sándor Benedek

3.a

10.

Szilágyi Richárd

3.a

V. Korcsoport fiú:

11.

Pásztor Balázs

6.b

Értékszámos kategória

III. Korcsoport fiú:

3.

Nyíri Antal

6.a

IV. Korcsoport fiú:

2.

Bácsi Sándor

8.a

 

DECEMBER

Verseny Címe

Szervező

Korcsoport

Kategória-Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Református Iskolák Országos Sakkbajnoksága

Kiskunhalas

Általános iskolás

leány

egyéni 2.

Kiss Gréta

4.b

Gál József

egyéni 4.

Tóth Orsolya

4.a

csapat 2.

Kiss Gréta

4.b

Tóth Orsolya

4.a

Boros Enikő

4.b

Általános iskolás

 fiú

egyéni 3.

Nyíri Antal

6.a

csapat 3.

Nyíri Antal

6.a

Bácsi Sándor

8.a

Kiss Marcell

3.a

Tóth Sándor Benedek

3.a

 

Verseny Címe

Alkalom

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi Rajzpályázat

Iskolai Könyvtárak világhónapja alkalmából

1.

Bujdosó Nóra

2.b

Vargáné Fejes Anikó

 

Verseny Címe

Korcsoport-Kategória

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Grundbirkózó Diákolimpia Országos elődöntője

1.korcsoport

Leány csapat

2.

Vass Maja

 1.a

Kathi Sándor

Vida Hanga

Kovács Orsolya

 2.a

Mátyus Lili

Bogdanovics Tamara

2.b

1.korcsoport

Fiú csapat

6.

Csorba Andor

 

 

1.a

 

 

Kathi Bence

Kocsis Bence

Petrus Balázs

Szanics Zente

 2.a

Takács Ádám

Bereczki Levente

2.b

Bereczki Máté

Nagy Dániel

2.korcsoport

Fiú csapat

6.

Dobó Zalán

3.a

Kecskés Mátyás

Vass Levente

Fekete Simon

3.b

Szücs Vilmos

Balogh Zsolt

4.a

 

November

Verseny Címe

Korcsoport

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

 Megyei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

4. évfolyam

4.

Bereczki Anna

4.b

Pócsi Mariann

Kocsis Kitti

Pinte Dóra

Trippó Milán

 

Verseny Címe

Korcsoport

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Országos Bolyai Matematika Csapatverseny

4. évfolyam

5.

Kis Gréta

4.b

Kissné Rácz Ildikó

Kocsis Kitti

Pinte Dóra

Trippó Milán

 

Verseny Címe

Szervező

Korcsoport

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi rajzpályázat

Bethlen Gábor Általános Iskola

1.osztályosok

2.

Kádár Enikő

1.a

Eszenyiné Galló Orsolya

3.

Török Adrienn

1.a

2.osztályosok

3.

Zolnai Viktória

2.b

Vargáné Fejes Anikó

Különdíj

Nyenyestyán Hanna

2.b

 

Verseny Címe

Szervező

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Megyei német országismereti verseny

Bocskai István Gimnázium

Hajdúböszörmény

 1.

Forgács János

7.a

Kissné Czeglédi Erika

Loment Katinka

Pinte Tamás

2.

Fegyveres Fanni

8.b

Péter Ágnes

Szekeres Anna

 

Verseny Címe

Korcsoport kategória

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő

 

Játssz ma! Kupa régiós tehetségkutató sakkverseny

I. korcsoprt leány

3.

Szarvas Kira Vanilla

2. a

 

Gál József

II. korcsoport leány

1.

Kiss Gréta

4.b

2.

Tóth Orsolya

4.b

3.

Boros Enikő

4.b

Baltazáros

I. korcsoport fiú

1.

Henczel Donát

2.a

2.

Tardi Koppány

2.b

3.

Tatár Bence

2.a

Baltazáros

II. korcsoport fiú

1.

Tóth Sándor Benedek

3.a

2.

Kiss Marcell

3.a

3.

Szilágyi Richárd

3.a

 

Verseny Címe

Szervező

Korcsoport 

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő

„Református örökségünk”

városi rajzpályázat

Bocskai téri Református Egyházközség

Alsó

1.

Balogh Dorina

3.a

Oláhné Molnár Hajnalka

2.

Kovács Anna

2.b

Vargáné Fejes Anikó

2.

Mező Dorottya

3.a

Oláhné Molnár Hajnalka

3.

Balogh Antal

2.b

Vargáné Fejes Anikó

Különdíj

Tatár Máté

4.b

Bundáné Szabó Zsuzsa

Felső

1.

Sipos Zoltán

7.a

 

Görögh - Nagy Lilla

3.

Török László

7.b

 

 

2016. október 

Verseny Címe

Szervező

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Megyei tanulmányi verseny

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

 3. osztályos kompex tanulmányi verseny

 9.

Tarján Johanna

2.a

Fesetőné Dobó Zsuzsanna

Czifráné Tóth Zsuzsanna

Véber Barbara

2.b

Kathiné Molnár Marianna

Vargáné Fejes Anikó

6. osztályos matematika

2.

Nyíri Antal

6.a

Ó Szabó Andrea

6. osztályos történelem

3.

Orosz Sándor

6.b

Baloghné Németh Anita

7. osztályos történelem

3.

Fegyveres Anikó

7.a

Pinténé Tóth Anikó

5. osztályos rajz

5.

Kiss Mariann

5.a

Görögh-Nagy Lilla

7. osztályos rajz

7.

 Füzesi Panni

7.a

 Görögh-Nagy Lilla

5. osztályos matematika

13.

Kathi Balázs

5.a

Baloghné Pénzes Anikó

7-8. osztályos természettudományi vetélkedő

 14.

Pinte Tamás

Sipos Zoltán

7.a

 Nagyné Mező Eszter

 

Verseny Címe

Szervező

Kategória

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

„ Kicsiny kis fényemmel...”

zsoltáréneklő, vers- és prózamondó, bibliaismereti és rajzverseny

Újfehértói Református Általános Iskola

 1-2. évfolyam

vers- és prózamondó

3.

Szarvas Kira Vanilla

2.a

Czifráné Tóth Zsuzsanna

különdíj

Molnár Beatrix

5-6. évfolyam

vers- és prózamondó

különdíj

Uzonyi Katalin

5.b

Balogh Judit

5-6. évfolyam zsoltáréneklő

2.

Szabó Dorina

6.a

Tóthné Tóth Anikó

7-8. évfolyam rajz

1.

Nyíri Daniella

7.a

Görögh- Nagy Lilla

7-8. évfolyam

Bibliaismereti verseny

2.

 Szekeres Anna

 8.b

 Magyar Balázs

 

Verseny Címe

Korcsoport

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Megyei

Bolyai Matematika Csapatverseny

 

 4. évfolyam

 1.

Kiss Gréta, Kocsis Kitti, Pinte Dóra, Trippó Milán

 4.b

 Kissné Rácz Ildikó

 4. évfolyam

 7.

Bodnár Dorottya, Lévai Liza Magi Gyöngyi,Szücs Mátyás

 4.a

 Győriné Percze Júlia

 5. évfolyam

 8.

Kathi Balázs, Magi Emese

Szoboszlai Dávid, Vas Botond

 5.a

 Baloghné Pénzes Anikó

3. évfolyam

 13.

Hemrich Milán, Kiss Marcell, Szerdahelyi Sára, Tóth Benedek

 3.a

Bodnár Éva

 

Verseny Címe

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Megyei Diákolimpia

Mezei Futóbajnokság

 II. korcsoport

egyéni 1.

Hadházi Szabolcs

4.a

csapat 4.

Hadházi Szabolcs

4.a

Radácsi István

4.a

Mirkó Péter

4.a

Szarvas Márk

5.b

 III. korcsoport

egyéni 1.

Fegyveres Anikó

7.a

csapat 2.

Fegyveres Anikó

7.a

Nagy Daniella

5.a

Eszenyi Gréta

5.a

Juhos Zsófia

6.a

 IV.

korcsoport

 

 csapat 3.

 

Fegyveres Fanni

8.b

Péter Ágnes

8.b

Soltész Anna

7.b

Szekeres Anna

8.b

Gajdán Edit

7.a

2016. szeptember

Verseny Címe

Szervező

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

BETŰFALÓ VAKÁCIÓ

nyári olvasópályázat

 

Kertész László Városi Könyvtár

 

 

 1-2. évf.

1.

Szabó Janka

3.a

2.

Ábrahám Míra

3.a

2.

Vass Viktória

3.a

 3-4. évf.

3.

Drén Rozi

3.b

3.

Szoboszlai Hanna

3.b

 

Verseny Címe

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

 

 

 

„Szeresd a várost!” 

utcai futóverseny

 

 

 1.

Petrus Balázs

1.a

Hadházi Szabolcs

4.a

Fegyveres Fanni

8.b

 2.

Varga Zsófia

2.a

Nagy Réka

2.b

Fegyveres Anikó

7.a

Hegedűs Tamás

7.b

 3.

Eszenyi Gréta

5.a

Nyíri Antal

6.a

Péter Ágnes

8.b

Orbán Győző

8.b

 

SPORTEREDMÉNYEINK 2014/2015

Református Általános Iskolák Országos Úszóversenye, Mezőtúr, 2015. április 17.

Korcsoport

Kategória

Helyezés

Tanuló

II.

leány 50m mell

1.

Nagy Ivett 4.b

II.

leány 50m gyors

3.

 Nagy Ivett 4.b

Felkészítő: Gál József

Magyar Korcsoportos Rapid egyéni- csapat Sakkverseny – Hajdúböszörmény, 2015. május 1-3.

Korcsoport

Kategória

Helyezés

Tanuló

U12

leány

3.

Ollé Rebeka 6.b

U14

leány

6.

Boros Brigitta 7.b

U8

fiú

11.

Tóth Sándor Benedek 1.a

       

14 év alattiak

csapat

5.

Ollé Rebeka Sára 6.b, Bácsi Sándor 6.a, Nyíri Antal 4.a

Felkészítő: Gál József

 

Hajdúböszörmény Város „Jó Tanuló, Jó Sportoló” – 2015. április 10.

Városi kitüntetést érdemeltek ki tanulmányi és sportban elért eredményeik alapján

Tanuló

Osztály

Sportág

Ollé Rebeka

6. b

sakk

Boros Brigitta

7.b

sakk

Rákos Balázs

7.b

labdarúgás

Nagy Ivett

4.b

úszás

Pázmándi Gergő

7.a

birkózás

Orbán Győző

6.b

thai-qui

Török László

5.b

thai-qui

 

Országos Sakk Egyéni Diákolimpia – Miskolc, 2015. április 2-4.

Kategória

Korcsoport

Helyezés

Tanuló

Értékszámos

Fiú II.

29.

Nyíri Antal 4.a

Amatőr

Leány I.

4.

Kiss Gréta 2.b

Leány IV.

4.

Boros Brigitta 7.b

Felkészítő pedagógus: Gál József, a böszörményi sakkélet motorja

 

Birkózó Európa Bajnokság, Németország, 2015. március 28.

Pázmándi Gergő 7.a osztályos tanulónk Kincses Sándor Birkózó SE versenyzőjeként vehetett részt a Németországban megrendezett Birkózó EB-n , ahol III. helyen végzett. Edzője

 

Kempó Világkupa- Százhalombatta, 2015, március 6-8

Március 6-8 között Százhalombattán rendezték meg a Kempó Világkupát, ahol hat ország 430 versenyzője mérte össze tudását. Ezen a versenyen Török László 5. b osztályos tanuló , light contact kategóriában III. helyezést ért el. Edzője Gajdán András.

 

Megyei Sakk Egyéni Diákolimpia – Debrecen, 2015. február 7.

Kategória

Korcsoport

Helyezés

Tanuló

Értékszámos

Leány III.

1.

Ollé Rebeka 6.b

Fiú II.

2.

Nyíri Antal 4.a

Amatőr

Leány I.

1.

Kiss Gréta 2.b

8.

Boros Enikő 2.b

Fiú I.

9.

Tóth Sándor Benedek 1.a

Fiú III.

3.

Bácsi Sándor 6.a

Leány IV.

1.

Boros Brigitta 7.b

Országos Döntőbe jutottak: Ollé Rebeka Sára, Nyíri Antal, Boros Brigitta, Kiss Gréta.

Felkészítő pedagógus: Gál József, a böszörményi sakkélet motorja

 

Megyei Úszó Diákolimpia „B” kategória – Debrecen, 2015. február 6.

Korcsoport

Kategória

Helyezés

Tanuló

IV.

4x50m leányváltó

1.

Mirkó Karina 7.b, Radácsi Dorottya 7.b

Szabó Judit 8.a, Révész Tünde 8.a

 

fiú 100m gyors

6.

Szabó Bence 8.b

 

fiú 100m mell

3.

III.

leány 100m gyors

11.

Péter Ágnes 6.b

II.

leány 50m mell

2.

Nagy Ivett 4.b

 

leány 50m gyors

4.

 

4x50m fiú gyorsváltó

5.

Mirkó László 4.a, Tóth András 4.a,

Szabó János 4.a, Győrfi Kornél 4.a

Országos Döntőbe jutott a Mirkó Karina, Radácsi Dorottya, Szabó Judit, Révész Tünde alkotta leányváltó.

Felkészítő pedagógus: Gál József

Területi Birkózó Bajnokság – 2015. január 17.

A területi birkozó versenyen Pázmándi Gergő 7.a osztályos diákunk bajnoki címet szerzett.

 

 VERSENYEREDMÉNYEINK 2014/2015 

 

Észbontogató 1. osztályosok matematika versenye – Hajdúböszörmény, 2015. május 20.

A Bocskai István Általános Iskola adott otthont az első osztályosok matematika versenyének, ahol kis elsőseink szép eredményeket értek el.

Helyezés

Osztály

Csapat tagjai

Felkészítő pedagógus

1.

1.b

Simon Laura – Molnár Ádám Mihály

Nyitrainé Gellén Gabriella

3.

1.a

Szerdahelyi Sára – Hemrich Milán

Bodnár Éva

 

Hortobágy, a pásztorok és jószágok földje” rajzpályázat – Hortobágy

A Hortobágyi Nonprofit Kft. által meghirdetett rajzpályázatra nagyon sok szép Hortobágyot színesen ábrázoló pályamunka érkezett.

Alsó tagozatosok versenyében a 3.b osztály III. helyezést ért el.

Felkészítőjük Debreczeniné Szolnoki Szilvia volt.

 

4. osztályosok városi komplex tanulmányi versenye – Hajdúböszörmény, 2015. május 14.

Helyezés

Osztály

Csapat tagjai

Felkészítő pedagógus

2.

4.b

Bódi Sára, Bihari Levente, Csorba István,

Kathiné Molnár Mariann

Vargáné Fejes Anikó

Balláné Bodai Judit

5.

4.a

Pálfi Simon, Nyíri Antal, Molnár Máté Pál

Fesetőné Dobó Zsuzsa

Nyíri Antal

Balláné Bodai Judit

 

 3.osztályosok városi komplex tanulmányi versenye – Hajdúböszörmény, 2015. május 12.

Helyezés

Osztály

Csapat tagjai

Felkészítő pedagógus

1.

3.a

Kathi Balázs, Konyári Péter, Rácz Imre

Vargáné Hagymási Anita

Eszenyiné Galló Orsolya

2.

3.a

Magi Emese, Magi Lilla, Ecsedi Levente,

Vargáné Hagymási Anita

Eszenyiné Galló Orsolya

5.

3.b

Csiha Zsombor, Szarvas Márk, Takács László

Debreczeniné Szolnoki Szilvia

Czifráné Tóth Zsuzsa

Varga Judit

7.

3.b

Antal Laura, Hajdu Kinga, Uzonyi Katalin

Egyéni eredmények

Helyezés

Tantárgy

Tanuló

Felkészítő pedagógus

1.

környezet

Ecsedi Levente

Vargáné Hagymási Anita

1.

magyar

Rácz Imre

Eszenyiné Galló Orsolya

 

2.osztályosok városi komplex tanulmányi versenye – Hajdúböszörmény, 2015. május 4.

Helyezés

Osztály

Csapat tagjai

Felkészítő pedagógus

1.

2.b

Kocsis Kitti, Pinte Dóra, Trippó Milán

Bundáné Szabó Zsuzsa

Csóka Lászlóné

Egyéni eredmények

Helyezés

Tantárgy

Tanuló

Felkészítő pedagógus

1.

matematika

Kocsis Kitti 2.b

Bundáné Szabó Zsuzsa

2.

környezetismeret

Szücs Mátyás 2.a

Győriné Percze Júlia

3.

matematika

Bodnár Dorottya 2.a

Győriné Percze Júlia

 

Megyei természet- és környezetvédelmi verseny - Hajdúböszörmény, 2015. május 4.

A Középkerti Általános Iskola megyei természet- és környezetvédelmi versenyt szervezett, melyen diákjaink szép eredményeket értek el.

Helyezés

Osztály

Csapat tagjai

Felkészítő pedagógus

3.

3.a

Ecsedi Levente, Konyári Péter, Rácz Imre

Vargáné Hagymási Anita

4.

7.b

Boros Brigitta, Nagy Nóra, Molnár Zoltán

Ábrahámné Rákos Viktória

5.

7.a

Győri Viktória, Szabó Brigitta, Varga Réka

Ábrahámné Rákos Viktória

6.

5.b

Asztalos Richárd, Fekete Gergő, Hagymási Tamás

Ábrahámné Rákos Viktória

8.

7.a

Horváth László, Pálóczi Viktória,Takács Emília

Ábrahámné Rákos Viktória

 

Megyei Angol Szépkiejtési verseny – Debrecen, 2015. május

A megyei szépkiejtési versenyen Füzesi Panni 5.a osztályos tanuló I. helyezést ért el.

Felkészítője: Csatári Andrea

 

Református Iskolák Matematika Versenye – Tiszafüred, 2015. április 12.

3-4 évfolyamos kategóriában

III.helyezést ért el a Nyíri Antal 4.a, Bihari Levente 4.b, Magi Emese 3.a, Csiha Zsombor 3.b alkotta csapat.

Felkészítő pedagógusok: Kissné Rácz Ildikó, Vargáné Fejes Anikó, Vargáné Hagymási Anita, Varga Judit

 

Országos Természettudományi Verseny – Heves

A 4 fordulós országos levelezős verseny eredménye alapján döntőbe jutott Pfammatter Kiara és Csorba István 4. b osztályos tanuló. Kitartó munkájának eredményeként a döntőben Csorba István III. helyezést ért el. Felkészítője: Vargáné Fejes Anikó

 

Megyei Rajzverseny

Megyei rajzverseny döntőjébe jutott tanulóink.

- Füzesi Panni, Nyíri Daniella 5.a osztályos tanulók. Felkészítőjük:Töviskesné Pásztor Judit

- Oláh Antónia 7.a és Gajdán Fanni 7.b osztályos tanulók Felkészítőjük: Vargáné Fejes Anikó

Ezen a versenyen IV.helyezést ért el Gajdán Fanni.

Városi rajzverseny – Hajdúböszörmény, 2015. április

Az Eötvös József Általános iskola által szervezett rajzversenyen a tanulóknak meghallgatott zeneműhöz kellett illusztrációt készíteni, melyen munkájával Füzesi Panni 5.a osztályos tanuló II. helyezést érdemelt ki. Rajztanára Töviskesné Pásztor Judit.

Állatkerti séta rajzpályázat – Nagyrábé, 2015. április

A Nagyrábéi Általános Iskola által hirdetett rajzpályázatra küldtek pályamunkát diákjaink, melyen következő eredmények születtek.

Helyezés

Tanuló

Felkészítő pedagógus

2.

Mester Dorina 3.b

Debreczeniné Szolnoki Szilvia

Különdíj

Kopcsó Lídia 3.b

Debreczeniné Szolnoki Szilvia

Különdíj

Kocsis Kitti 2.b

Bundáné Szabó Zsuzsa

Megyei német országismereti vetélkedő – Debrecen, 2015. április 22.

A debreceni Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium által rendezett megyei német országismereti vetélkedőn 22 csapat mérte össze tudását, ahol Forgács Anna, Radácsi Dorottya 7.b osztályos és Hajdú Mercédesz 7.a osztályos tanulók alkotta csapat IV. helyet szerezte meg.  Felkészülésüket Kissné Czeglédi Erika segítette.

Városi Elsősegélynyújtó verseny - Hajdúböszörmény, 2015. április 14.

A városi elsősegélynyújtó versenyen a Forgács Anna, Mirkó Karina, Nagy Nóra, Radácsi Dorottya, Molnár Zoltán alkotta csapat II. helyezést ért el. Felkészítő pedagógus Ábrahámné Rákos Viktória volt.

„Népek tavasza” országos levelezős történelem verseny

7-8 évfolyamosok kategóriájában iskolánk csapata 18. helyen végzett.

Csapat tagjai voltak: Boros Brigitta, Mirkó Karina, Nagy Nóra, Radácsi Dorottya, Szabó Olivér 7.b osztályos tanulók. Felkészülésüket Balogh- Pankotai Nikolett segítette.

„Református Nyelvelők” versenye – Tiszaújváros, 2015. április 10.

Anyanyelv tantárgyból szépen szerepeltek tanulóink

Évfolyam

Helyezés

Tanuló

Felkészítő pedagógus

4.

1.

Bódi Sára Anna 4.b

Kathiné Molnár Mariann

4. 

3

Pálfi Simon 4.a

Fesetőné Dobó Zsuzsa

3.

3.

Kathi Balázs 3.a

Eszenyiné Galló Orsolya

 

Országos Bibliai Történetmondó Verseny – Gyula, 2015. április 10.

A Gyulán megrendezett Országos Bibliai Történetmondó Versenyen Nagy Natália 3.a osztályos tanuló III. helyezést ért el.

Felkészülését Lomentné Szopkó Tünde segítette.

 

 

 

MÁJUS

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

József Attila Megyei Komplex Tanulmányi Verseny

Berettyóújfalu

magyar

 4.

Szerdahelyi Sára

 

Oláhné Molnár Hajnalka

matematika

Kiss Marcell

 Bodnár Éva

környezet

Ábrahám Míra

 magyar

4.

Tarján Johanna

 

1.a

 Czifráné Tóth Zsuzsanna

6.

Szarvas Kíra Vanilla

 matematika

4.

Szilágyi Tamás

1.b

Vargáné Fejes Anikó

6.

Tatár Bence

1.a

Fesetőné Dobó Zsuzsa

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Református Iskolák Országos kézilabda bajnoksága

 

 Kézilabda

 2.

Eszenyi Gréta, Hajdu Kinga, Tóth Izabella, Balogh Hanna, Nyisztor Dorottya, Pinte Dóra, Spitzmüller Lilla

 3-4. évf

 Eszenyi Balázs

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Sakk Rajzpályázat

Bartók Béla Zenei és Alapfokú Művészeti Iskola

 RAJZ

1.

Szilágyi Tamás

1.b

 Vargáné Fejes Anikó

2.

Véber Barbara

1.b

3.

Ivánka-Tóth Gábor

1.b

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

 2. osztályosok

Megyei komplex tanulmányi versenye

 Berettyóújfalu

magyar

IV.

Szerdahelyi Sára

2.a

Oláhné Molnár Hajnalka

matematika

Kiss Marcell

 

Bodnár Éva

környezet

Ábrahám Míra

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

4. osztályosok

Városi komplex tanulmányi versenye

Bocskai István Általános Iskola

magyar

I.

Kathi Balázs

4.a

Eszenyiné Galló Orsolya

matematika

Rácz Imre

 Vargáné Hagymási Anita

környezet

Ecsedi Levente

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

1. osztályosok „Észbontogató”

városi

matematika versenye

 Bocskai István Általános Iskola

matematika

 I.

Tarján Johanna

 1.a

Fesetőné Dobó Zsuzsa

Sípos Károly

 II.

Szarvas Kíra Vanilla

 1.a

Tatár Bence Sebestyén

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi Olvasó pályázat

Bethlen Gábor Általános Iskola

irodalom

I.

Csorba Annamária

3.a

Szülő

IV.

Henczel Donát

1.a

Czifráné Tóth Zsuzsanna

IV.

Tóth Flóra

5.a

Preku Erzsébet

IV.

Szabó Szilvia

5.b

V.

Kiss Fanni

3.a

V.

Takács László

4.b

  

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

 Megyei Környezet- és Természetvédelmi Verseny

Középkerti Általános Iskola

Környezet

 

II.

Csiha Zsombor

4.b

 

Balláné Bodai Judit

Szarvas Márk

4.b

Szücs Mátyás

3.a

Győriné Percze

IV.

Ecsedi Levente

4.a

 

Vargáné Hagymási Anita

Konyári Péter

Kathi Balázs

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

2. osztályosok

Városi Komplex tanulmányi versenye

Középkerti Általános Iskola

magyar

I.

Szerdahelyi Sára

2.a

 

Oláhné Molnár Hajnalka

Bakó Ivett

matematika

Hemrich Milán

 

Bodnár Éva

Szilágyi Richárd

környezet

Ábrahám Míra

 

Bodnár Éva

Csukás Ábel

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

3. osztályosok

Városi Komplex tanulmányi versenye

Bethlen Gábor Általános

magyar

 

 

I.

 

 

Csorba Annamária

3.a

Kiss Judit

környezet

Szücs Mátyás

 

Győriné Percze Julianna

matematika

Lévai Liza

magyar

  IV.

Trippó Milán

 3.b

Csóka Lászlóné

környezet

Pinte Dóra

matematika

Kocsis Kitti

Kissné Rácz Ildikó

 

 

Április

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Megyei angol szépkiejtési verseny

Debrecen

Hatvani István Általános Iskola

angol

5.

Füzesi Panni

6.a

Csatári Andrea

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Megyei Szövegértési Verseny

 Püspökladány

 VI.

 Trippó Milán

 3.b

 Csóka Lászlóné

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Református Iskolák Országos Versenye

Miskolc-Diósgyőr

versmondás

I.

Varga Réka

8.a

Baloghné Németh Anita

anyanyelv

II.

Trippó Milán

3.b

Csóka Lászlóné

rajz

I.

Szabó Balázs

3.b

Bundáné Szabó Zsuzsa

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Culture Quiz

megyei angol nyelvi verseny

Hajdúnánás

Bocskai Általános Iskola

angol

6.

Szabó Olivér

8.b

Bíró Erika

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Alapműveleti Matematika Verseny

 Bocskai István Általános Iskola

matematika

I.

Nyíri Tamás

5.a

Baloghné Pénzes Anikó

III.

Rácz Imre

4.a

Vargáné Hagymási Anita

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi Szépolvasó Verseny

 Bocskai István Általános Iskola

1.

Kiss Dániel

3.a

Kiss Judit

II.

Bereczki Fanni

3.b

Csóka Lászlóné

II.

Kathi Balázs

4.a

Eszenyiné Galló Orsolya

II.

Szerdahelyi Sára

2.a

Oláhné Molnár Hajnalka

 

MÁRCIUS

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Babszem Jankó

Országos Népmesemondó verseny

 Téglás

 Különdíj

 Nagy Réka

 1.b

 Kathiné Molnár Marianna

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi

Idegen nyelvi társalgási verseny

Bethlen Gábor Általános Iskola

angol

1.

Füzesi Panni

6.a

 Csatári Andrea

3.

Orosz Zsófia

6.a

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Korcsoport

Kategória

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Országos Sakk Egyéni Diákolimpia

Budapest

II.

leány

9.

Kiss Gréta

3.b

 Gál József

IV.

leány

10.

Boros Brigitta

8.b

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Korcsoport

Kategória

Minősítés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Térségi Népdaléneklő verseny

Diószegi Kis István Református Általános Iskola

Berettyóújfalu

Alsó

szóló

ezüst

Mező Dorottya

2.a

 Orbán Istvánné

Felső

szóló

arany

Szabó Dorina

5.a

 csoport

ezüst

Kiss Izabella

5.b

Pfammatter Kiara

5.b

Füzesi Panni

6.a

Soltész Anna

6.b

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Korcsoport

Kategória

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

X. Csaba Gyönyge Gyermek Sakkverseny

Békéscsaba

III.

leány

3.

Kiss Gréta

3.b

 Gál József

III.

fiú

6.

Nyíri Antal

5.a

IV.

leány-fiú

1.

Boros Brigitta

8.b

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

II. Országos Komplex természettudományi

verseny

Nyírbátori Református Általános Iskola

 

matematika

fizika

kémia

biológia

 3.

Bíró Antal Zsolt

6.a

Ábrahámné Rákos Viktória

Forgács János

Pinte Tamás

Sipos Zoltán

6.

Nyíri Daniella

6.a

Szabó Réka

Varga Panna

Varga Zita Zsófia

 

FEBRUÁR

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi Mesemondó verseny

Bocskai István Általános Iskola

1.

Szarvas Kíra Vanilla

1.a

Czifráné Tóth Zsuzsanna

Kathiné Molnár Mariann

2.

Nagy Réka

1.b

 

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

MATEGYE Alapítvány

matematika

12.

Lévai Liza

3.a

Győriné Percze Júlia

15.

Magi Emese

4.a

Vargáné Hagymási Anita

15.

Nyíri Antal

5.a

Baloghné Pénzes Anikó

 

JANUÁR

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi Kazinczy szépkiejtési verseny

Bocskai István Általános Iskola

 

magyar

 3.

 Radácsi Dorottya

 8.b

 Baloghné Németh Anita

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Országos idegen nyelvi levelezős verseny

 

Angol

15.

Juhos Zsófia

5.a

Csatári Andrea

 Német

8.

Szabó Dorina

5.a

 Pinténé Tóth Anikó

18

Pfammatter Kiara

5.b

 

DECEMBER

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi Rajzverseny

Bethlen Gábor Általános Iskola

Hajdúböszörmény

Rajz

Különdíj

Bujdosó Nóra

1.b

 Vargáné Fejes Anikó

3.

Zolnai Viktória

1.b

3.

Csukás Ábel

2.a

Oláhné Molnár Hajnalka

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Egyházkerületi angol betűző verseny

 Berettyóújfalui

Református Egyházközség

Angol

4.o

3.

Rácz Imre

4.a

Csatári Andrea

4.

Konyári Péter

4.a

Angol

5.o

első

10-ben

Balogh Andrea

5.a

Juhos Zsófia

5.a

 

Verseny Címe

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Városi úszó diákolimpia

50m hát

1.

 Radácsi István

 3.a

Szabó Csilla

Gál József

50m gyors

2.

100m hát

2.

Mirkó László

5.a

3.

Szabó János

5.a

50m mell

3.

Hagymási Tamás

6.b

4.

Nyíri Antal

5.a

5.

Fegyveres Anikó

6.a

100m gyors

1.

Mirkó László

5.a

2.

Szabó János

5.a

3.

Nyíri Antal

5.a

3.

Péter Ágnes

7.b

4x50 m gyors váltó

 1.

Szabó János, Mirkó László

Győrfi Kornél, Hagymási Tamás

5.a

6.b

 2.

Könczöl Ágnes, Juhos Zsófia,

Péter Zsófia, Soltész Anna

5.a

6.a

6.b

 3.

Nyíri Antal, Sipos Zoltán,

Pinte Tamás, Forgács János,

5.a

6.b

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

 „Bujdosik az árva madár”

városi népdaléneklő verseny

Bocskai István Általános Iskola

Hajdúböszörmény

Ének

Ezüst minősítés

Kiss Izabella

5.b

Orbán Istvánné

Pfamatter Kiara

5.b

Füzesi Panni

6.a

Soltész Anna

6.b

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Megyei idegen nyelvi csapatverseny

Árpád vezér Általános Iskola

Debrecen

 Német

5-6. o

6.

Nagy Ivett

5.b

Pinténé Tóth Anikó

 

Kissné Czeglédi Erika

Fegyveres Anikó

6.a

8.

Orosz Sándor Bocsárd

5.b

Forgács János

6.a

Német

7-8. o

1.

Fegyveres Fanni

7.b

Kissné Czeglédi Erika

Forgács Anna

8.b

 4.

Szekeres Anna

7.b

Radácsi Dorottya

8.b

Angol

5-6.o

 8.

Balogh Andrea

5.a

Csatári Andrea

Füzesi Panni

6.a

 8.

Róka Ágoston

5.b

Nagy Dávid

6.a

Angol

7-8.o

 5.

Orbán Győző

7.b

Bíró Erika

Szabó Olivér

8.b

6.

Szabó Zoltán

7.b

Gacsó Gergő

8.b

 

NOVEMBER

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

„Wo man Deutsch spricht”

megyei

német országismereti csapatverseny

Bocskai István Gimnázium

Hajdúböszörmény

Német

I.

Forgács Anna

8.b

Kissné Czeglédi Erika

Hajdú Mercédesz

8.a

Radácsi Dorottya

8.b

 II.

Fegyveres Fanni

7.b

Kissné Czeglédi Erika

Pálfi Benjámin

7.b

Péter Ágnes

7.b

Megyei Matematika verseny

Bocskai István Gimnázium

Hajdúböszörmény

Matematika

7-8.o

III.

Rácz Tamás

7.a

Baloghné Pénzes Anikó

IX.

Bodnár Zsigmond

8.a

Bagossi Éva

 

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Megyei Szövegértési Verseny

 

Püspökladány

 

Szövegértés

3.o

VII

Pinte Dóra

3.b

Csóka Lászlóné

X.

Bodnár Dorottya

3.a

Kiss Judit

Szövegértés

4.o

III.

Kathi Balázs

4.a

Eszenyiné Galló Orsolya

XI.

Rácz Imre

4.a

Eszenyiné Galló Orsolya

Szövegértés

5.o

VIII.

Orosz Sándor

5.b

Baloghné Németh Anita

XVI.

Szabó Dorina

5.a

Balogh-Pankotai Nikolett

Szövegértés

6.o

V.

Nyíri Sándor

6.a

Nagy Nándorné Lini Beatrix

X.

Loment Katinka

6.a

Nagy Nándorné Lini Beatrix

 

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Hajdú-Bihar megye

Anyanyelv

III.

Szücs Mátyás

3.a

Kiss Judit

Gyürky Bertalan

3.a

Kiss Judit

Pinte Dóra

3.b

Csóka Lászlóné

Trippó Milán

3.b

Csóka Lászlóné

XIV.

Fegyveres Anikó

6.a

Nagy Nándorné Lini Beatrix

Loment Katinka

6.a

Nagy Nándorné Lini Beatrix

Nyíri Sándor

6.a

Nagy Nándorné Lini Beatrix

Varga Panna

6.a

Nagy Nándorné Lini Beatrix

XVII.

Forgács Balázs

8.a

Baloghné Németh Anita

Gajdán Fanni

8.b

Baloghné Németh Anita

Nagy Orsolya

8.b

Baloghné Németh Anita

Takács Emília

8.a

Baloghné Németh Anita

XXI.

Csiha Zsombor

4.b

Debreczeniné Szolnoki Szilvia

Hajdu Kinga

4.b

Debreczeniné Szolnoki Szilvia

Komjáthi András

4.b

Debreczeniné Szolnoki Szilvia

Takács László

4.b

Debreczeniné Szolnoki Szilvia

XXI.

Ignáth Zsanett

7.a

Nagy Nándorné Lini Beatrix

Fegyveres Fanni

7.b

Nagy Nándorné Lini Beatrix

Ollé Rebeka

7.b

Nagy Nándorné Lini Beatrix

Péter Ágnes

7.b

Nagy Nándorné Lini Beatrix

 

Verseny Címe

Szervező-Alkalom

Tantárgy

Helyezés

Versenyző Neve

Osztály

Felkészítő Neve

Márton napi rajzverseny

Tájház

Rajz

I.

Nyenyestyán Hanna

1.b

Vargáné Fejes Anikó

Libanapi rajzverseny

Spirit Szabadidőközpont

Rajz

I.

Sztéló Gréta

4.a

Eszenyiné Galló Orsolya

II.

Kiss Dániel

3.a

Kiss Judit

Különdíj

Apró Boglárka

4.a

Eszenyiné Galló Orsolya